ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Kostrzynie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Kostrzynie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najwyższej jakości ekogroszku premium sprzedawanego w Kostrzynie? W takiej sytuacji zapraszamy do zaznajomienia się z linią materiałów opałowych TOP ekogroszek, której świetna jakość oraz doskonałe parametry techniczne na pewno spełnią potrzeby nawet szczególnie wymagających klientów. Ekogroszek workowany dostępny u nas ma w pierwszej kolejności o wiele korzystniejszą wartość opałową. Jego zalety to także niższe zawilgocenie i korzystniejsza spiekalność, niż przewidziano w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to efektywność z niskimi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Wśród naszych produktów na serwisie internetowym i składach opału w mieście Kostrzyn możesz znaleźć kilka rodzajów paliwa, które różnią się od siebie parametrami. Jedna kwestia jest niezmienna – atrakcyjna cena ekogroszku, co sprawia, że każdy klient ma możliwość nabyć sprawdzony, a jednocześnie ekonomiczny materiał opałowy bez potrzeby wykorzystywania całego osobistego czy firmowego portfela. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi zaletami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty używania ekogroszku jako opału

Wysokiej jakości ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który cechuje się przede wszystkim możliwością redukcji produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign albo piecu 5 klasy. W czasach, gdy smog jest znaczącym problemem w licznych miejscach w naszym kraju, sięganie po neutralne dla środowiska materiały opałowe jest najbardziej odpowiedzialnym wyborem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a jednocześnie jest opłacalnym wyborem, który pozwala uzyskać spore oszczędności. Wykorzystując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć budynek w odpowiednie, dopasowane do jego parametrów urządzenie. Chodzi o piece klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Dobrej jakości kocioł zasilany ekogroszkiem ma właściwą automatykę, która zapewnia prawidłowe działanie procesów spalania i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Dodatkowo innowacyjne paliwo węglowe zostawia minimalne ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając ekogroszek opałowy, należy zwrócić szczególną uwagę na jego parametry. To w końcu od nich zależy, czy nabyte innowacyjne paliwo będzie wydajne oraz czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem opłacalne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed przejściem do użytkowania materiału dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość oraz skład ziarnowy. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w kwestii proporcji ziaren – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna i nadziarna. Przed ostatecznym wyborem należy również sprawdzić oceny ekogroszku. Informacje od producenta i innych klientów pomagają określić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najwyższą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest wykorzystanie oferty doświadczonych i działających od wielu lat producentów, którzy mogą zagwarantować nie tylko wysoką jakość, lecz także niską cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć, gdy postawisz na zastosowanie produktów marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w Kostrzynie, to w naszym sklepie z pewnością znajdziesz odpowiednie propozycje dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi podstawowymi założeniami są przede wszystkim najwyższy poziom sprzedawanych produktów oraz optymalne parametry techniczne. Ze względu na taki sposób działania, kupując ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na prawidłowy sposób pakowania (oddychające worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo, które jest uważnie przesiewane i workowane. Na etapie przesypywania materiału do 25-kilogramowych opakowań stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Co więcej, z nami możesz nabyć ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Kostrzyn

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Kostrzynie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do ogrzania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę skierowaną właśnie do Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, stawiając na wysokiej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka również stale profesjonalnych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą rozpocząć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do