ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Chełmie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Chełmie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać zalety najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w mieście Chełm? W takiej sytuacji zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której znakomita jakość oraz doskonałe cechy techniczne z pewnością spełnią potrzeby nawet klientów o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas wyróżnia się przede wszystkim o wiele wyższą wartością opałową. Jego zalety to również niższa zawartość wilgoci i korzystniejsza zdolność spiekania, niż założono w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP to skuteczność z korzystnymi cenami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów na portalu internetowym i fizycznych lokalizacjach w mieście Chełm możesz znaleźć kilka wariantów paliwa, które odznaczają się innymi właściwościami. Jedna kwestia jest stała – niska cena ekogroszku, przez co każdy klient ma możliwość zakupić dobry oraz efektywny opał bez konieczności wykorzystywania całego osobistego lub firmowego portfela. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej w kwestii oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty wykorzystywania ekogroszku jako opału

Wysokiej jakości ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który cechuje się szczególnie możliwością zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy czy ecodesing. Szczególnie teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest znaczącym problemem w licznych miejscowościach w Polsce, sięganie po mniej szkodliwe dla środowiska materiały opałowe jest najbardziej odpowiednim wyborem. To korzyści, które umożliwia nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a przy tym jest on korzystnym finansowo wyborem, który umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Wykorzystując ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć ogrzewany budynek w odpowiednie, dopasowane do jego parametrów sprzęty. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Odpowiednio dobrany kocioł na ekogroszek workowany jest zaopatrzony w właściwą automatykę, która gwarantuje optymalne działanie procesów ogrzewania i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do minimum. Dodatkowo nowoczesne paliwo generuje bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jak wybrać ekogroszek – jakie czynniki są istotne przy zakupie?

Wybierając ekogroszek workowany, należy zwrócić uwagę na oferowane parametry. To w końcu od ich wartości zależy, czy zakupione nowoczesne paliwo zapewni wystarczająco wysoką wydajność oraz czy umożliwi bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie danego lokalu. Przed rozpoczęciem stosowania materiału dobrze jest zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę, a także proporcję podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii składu – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu warto również sprawdzić opinie o ekogroszku. Dane pochodzące od producenta oraz pozostałych użytkowników danego materiału opałowego pomagają ustalić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest wykorzystanie oferty sprawdzonych i zajmujących się taką działalnością od długiego czasu firm, które są w stanie zapewnić nie tylko najlepszą jakość, ale jednocześnie niską cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na zakup materiałów opałowych od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię wysokiej jakości ekogroszek workowany w Chełmie, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz odpowiednie propozycje dla siebie. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim najwyższy poziom proponowanych rozwiązań i znakomite parametry. Dzięki temu, stawiając na ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz gwarancję, że wybierasz przy tym odpowiedni sposób pakowania (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest w uważny sposób oczyszczane i pakowane. Podczas przesypywania paliwa do 25-kilogramowych worków używamy tylko legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo w naszej firmie możesz zamówić ekogroszek w rewelacyjnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Chełm

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Chełmie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub nabyty luzem do zagwarantowania odpowiedniej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję dla Ciebie! Dzięki naszej firmie możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, stawiając na wysokiej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy również stale odpowiednich dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na start. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do