ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Czempiniu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Czempiniu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać atuty najlepszego ekogroszku premium sprzedawanego w mieście Czempiń? W takim razie zachęcamy do zapoznania się z linią materiałów opałowych TOP ekogroszek, której wysoka klasa i niezwykle korzystne parametry bez wątpliwości sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym sklepie charakteryzuje się przede wszystkim o wiele korzystniejszą wartością opałową. Jego atuty to również niższe zawilgocenie i korzystniejsza wielkość spieków, niż przewidziano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to doskonałe parametry z niskimi opłatami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów na portalu internetowym i magazynach w mieście Czempiń znajdziesz kilka rodzajów materiału opałowego, które różnią się od siebie właściwościami. Jedna kwestia jest stała – korzystna cena ekogroszku, co sprawia, że masz możliwość nabyć pewny i ekonomiczny opał bez potrzeby nadwyrężania prywatnego czy firmowego budżetu. Zapraszamy do zapoznania się z innymi zaletami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystania ekogroszku jako opału

Dobry ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego największą zaletą jest szansa redukcji emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign lub piecu 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest ważnym zagrożeniem w wielu miejscach w Polsce, decydowanie się na neutralne dla środowiska paliwa jest najlepszym wyborem. To korzyści, które daje dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a przy tym jest atrakcyjnym finansowo rozwiązaniem, które pozwala zaoszczędzić pieniądze. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy wyposażyć budynek we właściwe, dostosowane do jego parametrów urządzenie. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Dobrej jakości kocioł na ekogroszek workowany jest zaopatrzony w odpowiednią automatykę, która gwarantuje optymalne ogrzewanie i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, innowacyjne paliwo zostawia bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega sprawniej.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie czynniki są istotne przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy dokładnie sprawdzić jego parametry. To w końcu od ich wartości zależy, czy nabyte nowoczesne źródło opału zapewni odpowiednią wydajność oraz czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem korzystne finansowo ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na starcie warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę, a także proporcję podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w kwestii składu – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań należy ponadto przeczytać recenzje ekogroszku. Informacje od producenta i pozostałych klientów pomagają stwierdzić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i właściwą wielkością spieków. Najlepszym pomysłem jest użycie oferty doświadczonych i zajmujących się taką działalnością od długiego czasu producentów, którzy są w stanie zagwarantować nie tylko doskonałą jakość, lecz także atrakcyjną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy postawisz na wykorzystanie opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli chcesz nabyć wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Czempiń, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi kluczowymi założeniami są w szczególności wysoki standard i rewelacyjne parametry. Ze względu na takie podejście, kupując ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na prawidłową metodę załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo, które jest starannie selekcjonowane i workowane. Na etapie przeładowywania materiału do 25-kilogramowych worków używamy wyłącznie legalizowane wagoworkownice. Ponadto u nas możesz nabyć ekogroszek w rewelacyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Czempiń

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Czempiniu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo kupowany luzem do zagwarantowania właściwej temperatury w swoim budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę skierowaną do Ciebie! U nas możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, stawiając na wysokiej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy również stale zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na początek. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do