ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Sławkowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Sławkowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najwyższej jakości ekogroszku premium dostępnego w Sławkowie? Mamy zatem ofertę specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z serią materiałów opałowych TOP ekogroszek, której znakomity poziom oraz imponujące parametry z pewnością sprostają wymaganiom nawet szczególnie wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas charakteryzuje się w pierwszej kolejności znacznie wyższą wartością opałową. To również niższe zawilgocenie czy lepsza zdolność spiekania, niż przewidziano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to połączenie świetnych parametrów z przystępnymi opłatami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów online i fizycznych placówkach w Sławkowie znajdziesz wiele odmian paliwa, które odznaczają się innymi cechami. Jedno pozostaje niezmienne – świetna cena ekogroszku, dzięki czemu masz możliwość zakupić pewny, a zarazem wydajny materiał opałowy bez wykorzystywania całego osobistego czy służbowego portfela. Zapraszamy do zaznajomienia się z detalami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z używania ekogroszku w roli opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który może pochwalić się przede wszystkim możliwością redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign czy piecu 5 klasy. W czasach, gdy smog jest poważnym zagrożeniem w wielu miejscach w Polsce, sięganie po bezpieczne dla środowiska materiały jest najrozsądniejszym wyborem. To korzyści, które umożliwia dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a dodatkowo jest opłacalnym wyborem, który umożliwia uzyskać spore oszczędności. Stawiając na ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć budynek we właściwe, dopasowane do cech materiału urządzenie. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Odpowiednio dobrany kocioł zasilany ekogroszkiem jest wyposażony w właściwą automatykę, która gwarantuje precyzyjne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do minimum. Co więcej, nowoczesne paliwo węglowe zostawia bardzo niewielkie ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek workowany, warto zwrócić uwagę na oferowane parametry. To właśnie one decydują, czy zakupione nowoczesne źródło opału zapewni wystarczająco wysoką wydajność i czy zagwarantuje bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie ekonomiczne ogrzewanie każdego lokalu. Na samym początku dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma prawidłową strukturę, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w kwestii składu – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. Przed zakupem należy ponadto przeczytać oceny ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta i wcześniejszych użytkowników danego opału pozwalają stwierdzić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i odpowiednią zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest postawienie na ofertę renomowanych i funkcjonujących od długiego czasu producentów, którzy są w stanie zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, ale jednocześnie niską cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy postawisz na wykorzystanie opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Sławków, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności najwyższy standard oraz doskonałe parametry. Dzięki temu, zamawiając ekogroszek od producenta, możesz liczyć na odpowiednią metodę pakowania (oddychające worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest starannie selekcjonowane i pakowane. Podczas przeładowywania paliwa do ważących dwadzieścia pięć kg worków używamy tylko zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Ponadto z nami możesz nabyć ekogroszek w niskiej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Sławków

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Sławkowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo nabyty luzem do zagwarantowania prawidłowej temperatury w swoim budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! Dzięki naszej firmie możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wybierając wysokiej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy również nieustannie zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy planują postawić na działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do