ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Olsztynku.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Olsztynku i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w Olsztynku? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą opału TOP ekogroszek, której znakomity poziom oraz imponujące parametry techniczne na pewno spełnią oczekiwania nawet osób o szczególnych wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma przede wszystkim o wiele wyższą wartość opałową. To także mniejsza wilgoć czy lepsza wielkość spieków, niż zdefiniowano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to doskonałe parametry z niskimi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. W naszej ofercie na stronie internetowej i składach opału w Olsztynku możesz znaleźć kilka rodzajów paliwa, które charakteryzują się odmiennymi parametrami. Jedna kwestia jest stała – świetna cena ekogroszku, przez co każdy ma możliwość kupić dobry i efektywny opał bez nadwyrężania rodzinnego czy służbowego budżetu. Zachęcamy do poznania informacji w kwestii propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystania ekogroszku jako opału

Dobry ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który charakteryzuje się szczególnie możliwością zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign bądź piecu 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy słaby stan powietrza jest istotnym problemem w wielu miejscach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla natury materiały jest najlepszym wyborem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a dodatkowo jest on opłacalnym rozwiązaniem, które umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Wykorzystując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć budynek we właściwe, dostosowane do jego parametrów sprzęty. Dobrym wyborem będą piece klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej klasy piec wykorzystujący ekogroszek jest zaopatrzony w właściwą automatykę, która gwarantuje optymalne ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, innowacyjne paliwo produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega szybciej.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek opałowy, warto zwrócić uwagę na jego parametry techniczne. To w końcu od nich zależy, czy nabyte nowoczesne paliwo zapewni wymaganą wydajność oraz czy zagwarantuje bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem korzystne finansowo ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed rozpoczęciem użytkowania produktu dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę oraz udział podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, ziarnistość powinna być równa, a w kwestii składu – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. Przed podjęciem decyzji dobrym pomysłem jest także przeczytać recenzje ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta oraz pozostałych klientów pozwalają ustalić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje doświadczonych i działających od wielu lat producentów, którzy są w stanie dostarczyć nie tylko wysoką jakość, ale także atrakcyjną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy zdecydujesz się na wykorzystanie paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli chcesz zakupić wysokiej jakości ekogroszek workowany w Olsztynku, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz odpowiednie produkty dla siebie. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim najwyższy poziom sprzedawanych produktów i doskonałe parametry. Dzięki takiemu podejściu, stawiając na ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz przy tym właściwą metodę załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest w uważny sposób selekcjonowane i workowane. W trakcie przeładowywania materiału do ważących 25 kilogramów worków stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Co więcej, z nami możesz zakupić ekogroszek w atrakcyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Olsztynek

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Olsztynku? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub nabyty luzem do zagwarantowania właściwej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę dla Ciebie! Dzięki naszej firmie możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy magazynu, stawiając na najwyższej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy również stale profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą rozpocząć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na początek. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do