ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Strzelcach Opolskich.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Strzelcach Opolskich i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w Strzelcach Opolskich? W takim razie zachęcamy do zapoznania się z linią materiałów opałowych TOP ekogroszek, której świetna jakość oraz niezwykle korzystne parametry bez wątpliwości spełnią potrzeby nawet klientów o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma w pierwszej kolejności znacznie wyższą wartość opałową. Jego zalety to także mniejsza wilgoć czy lepsza wielkość spieków, niż założono w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany z naszej oferty to połączenie skuteczności z przystępnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. W naszej ofercie na stronie internetowej i magazynach w mieście Strzelce Opolskie dostępnych jest kilka typów paliwa, które odznaczają się innymi cechami. Jedno jest niezmienne – korzystna cena ekogroszku, przez co możesz zakupić dobry oraz efektywny opał bez wykorzystywania całego osobistego lub firmowego portfela. Zapraszamy do zapoznania się z detalami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety używania ekogroszku jako opału

Dobry ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest możliwość zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy bądź ecodesing. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest ważnym problemem w licznych miejscowościach w Polsce, decydowanie się na neutralne dla otoczenia materiały jest najlepszym ruchem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a dodatkowo jest on korzystnym finansowo wyborem, który umożliwia zaoszczędzić pieniądze. Wybierając ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć ogrzewany lokal we właściwe, dostosowane do jego parametrów urządzenie. Mowa o kotłach klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Właściwie dobrany piec wykorzystujący ekogroszek workowany jest wyposażony w odpowiednią automatykę, która zapewnia prawidłowe ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Co więcej, innowacyjne paliwo węglowe produkuje bardzo niewielkie ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie czynniki są kluczowe przy zakupie?

Wybierając ekogroszek, warto zwrócić szczególną uwagę na oferowane parametry techniczne. To właśnie ich wartości decydują, czy wybrane innowacyjne paliwo zapewni odpowiednią wydajność i czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem opłacalne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na samym początku dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią ziarnistość oraz udział podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna i nadziarna. Przed zakupem należy także przeczytać oceny ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta i innych klientów pozwalają stwierdzić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i właściwą wielkością spieków. Najlepszym wyborem jest postawienie na propozycje sprawdzonych i działających od długiego czasu firm, które mogą zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, ale jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w Strzelcach Opolskich, to w naszym asortymencie z pewnością znajdziesz odpowiednie propozycje dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi podstawowymi zasadami są w szczególności najwyższy standard i znakomite parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, kupując ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz gwarancję, że wybierasz przy tym prawidłowy sposób pakowania (oddychające worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo, które jest starannie oczyszczane i pakowane. W trakcie przeładowywania opału do ważących dwadzieścia pięć kilogramów opakowań używamy wyłącznie legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz nabyć ekogroszek w atrakcyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Strzelce Opolskie

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Strzelcach Opolskich? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub nabyty luzem do zapewnienia prawidłowej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! U nas możesz zakupić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wykorzystując wysokiej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka także stale profesjonalnych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Jedyne, czego potrzebujesz, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do