ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Gryfowie Śląskim.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Gryfowie Śląskim i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w mieście Gryfów Śląski? Mamy zatem propozycję właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której świetny poziom oraz imponujące parametry techniczne z pewnością spełnią potrzeby nawet klientów o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek workowany dostępny w naszym sklepie odznacza się już od pierwszych momentów używania znacznie wyższą wartością opałową. Jego cechy to także mniejsza zawartość wilgoci czy lepsza zdolność spiekania, niż założono w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP to skuteczność z przystępnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W naszej ofercie na portalu internetowym i składach opału w mieście Gryfów Śląski możesz znaleźć kilka typów materiału grzewczego, które różnią się między sobą właściwościami. Jedna kwestia jest niezmienna – niska cena ekogroszku, co sprawia, że możesz nabyć sprawdzony oraz ekonomiczny opał bez nadwyrężania prywatnego lub służbowego portfela. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty wykorzystania ekogroszku jako opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest szansa zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign czy piecu 5 klasy. W czasach, gdy smog jest ważnym problemem w licznych miastach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla natury materiały jest najrozsądniejszym ruchem. W ten sposób działa dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a do tego jest korzystnym finansowo wyborem, który pozwala zaoszczędzić spore kwoty. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć ogrzewany budynek w optymalne, dostosowane do cech opału urządzenie. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej klasy piec zasilany ekogroszkiem jest wyposażony w sprawną automatykę, która zapewnia optymalne działanie wszystkich procesów i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do minimum. Ponadto nowoczesne paliwo węglowe produkuje minimalne ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jak wybrać ekogroszek – jakie czynniki są najważniejsze w momencie zakupu?

Wybierając dany materiał opałowy, warto zwrócić szczególną uwagę na oferowane parametry. To właśnie od nich zależy, czy zakupione innowacyjne źródło energii zapewni wymaganą wydajność i czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na samym początku warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową strukturę oraz skład ziarnowy. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w kwestii składu – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań należy ponadto przeczytać opinie o ekogroszku. Informacje od producenta oraz innych użytkowników danego produktu pomagają określić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe charakteryzuje się najwyższą jakością i odpowiednią wielkością spieków. Najlepszym pomysłem jest skorzystanie z produktów doświadczonych i działających od długiego czasu firm, które mogą zapewnić nie tylko doskonałą jakość, lecz także niską cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy zdecydujesz się na wykorzystanie materiałów opałowych marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Gryfów Śląski, to w naszym sklepie z pewnością znajdziesz odpowiednie produkty dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki standard i rewelacyjne parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, stawiając na ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na właściwą metodę pakowania (oddychające worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest w uważny sposób przesiewane i workowane. Podczas przeładowywania materiału do 25-kilogramowych worków wykorzystujemy jedynie zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Ponadto w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w rewelacyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Gryfów Śląski

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Gryfowie Śląskim? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję skierowaną właśnie do Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, placówki edukacyjnej czy obiektu przemysłowego, stawiając na doskonałej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy ponadto nieustannie odpowiednich dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy planują postawić na działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na start. Jedyne, czego potrzebujesz, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do