ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Raciborzu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Raciborzu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku w Raciborzu? W takim przypadku zachęcamy do zaznajomienia się z linią materiałów opałowych TOP ekogroszek, której wysoka klasa i imponujące parametry techniczne z pewnością sprostają wymaganiom nawet szczególnie wymagających klientów. Ekogroszek dostępny u nas wyróżnia się już od pierwszych momentów wykorzystywania o wiele większą wartością opałową. To także niższe zawilgocenie oraz lepsza zdolność spiekania, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to efektywność z niskimi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W naszym asortymencie online i fizycznych lokalizacjach w mieście Racibórz znajdziesz kilka rodzajów opału, które charakteryzują się odmiennymi właściwościami. Jedno pozostaje niezmienne – atrakcyjna cena ekogroszku, dzięki czemu masz możliwość zamówić sprawdzony oraz ekonomiczny opał bez konieczności nadwyrężania osobistego czy firmowego budżetu. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystania ekogroszku jako opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który charakteryzuje się głównie możliwością zmniejszenia produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign albo kotle 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy słaby stan powietrza jest ważnym zagrożeniem w wielu miastach w naszym kraju, sięganie po mniej szkodliwe dla otoczenia paliwa jest najlepszym ruchem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a do tego jest atrakcyjnym finansowo rozwiązaniem, które pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć budynek w optymalne, dopasowane do cech materiału urządzenie. Chodzi o kotły klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej klasy piec wykorzystujący ekogroszek jest wyposażony w odpowiednią automatykę, która gwarantuje precyzyjne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo innowacyjne paliwo węglowe generuje minimalne ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy zwrócić uwagę na oferowane parametry. To właśnie od ich wartości zależy, czy zakupione nowoczesne paliwo zapewni wystarczająco wysoką wydajność i czy pozwoli na bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem ekonomiczne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na samym początku należy sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii proporcji ziaren – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań warto również przeczytać opinie o ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta i pozostałych klientów pomagają ustalić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszym wyborem jest postawienie na propozycje doświadczonych i zajmujących się tego typu działalnością od wielu lat producentów, którzy są w stanie zapewnić nie tylko wysoką jakość, lecz również atrakcyjną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu materiałów opałowych od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli chcesz wykorzystać dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Racibórz, to w naszym sklepie bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi kluczowymi założeniami są przede wszystkim najwyższy standard sprzedawanych produktów i rewelacyjne parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, stawiając na ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz również prawidłową metodę załadunku (oddychające worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo, które jest starannie oczyszczane i pakowane. W trakcie przesypywania opału do ważących dwadzieścia pięć kg opakowań używamy jedynie legalizowane wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz nabyć ekogroszek w korzystnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Racibórz

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Raciborzu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! Z naszą firmą możesz zakupić nowoczesne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy obiektu przemysłowego, wybierając wysokiej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy również stale profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy pragną otworzyć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na początek. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do