ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Szczawnicy.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Szczawnicy i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać zalety najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w mieście Szczawnica? Mamy zatem coś właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z serią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoka klasa i doskonałe parametry na pewno sprostają wymaganiom nawet osób o wysokich wymaganiach. Ekogroszek dostępny w naszym asortymencie ma w pierwszej kolejności o wiele wyższą wartość opałową. To również mniejsza zawartość wilgoci oraz korzystniejsza wielkość spieków, niż założono w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany z naszej oferty łączy wysoką klasę z niskimi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W naszej ofercie na portalu internetowym i składach opału w mieście Szczawnica można nabyć kilka odmian materiału opałowego, które odznaczają się odmiennymi cechami. Jedno pozostaje niezmienne – korzystna cena ekogroszku, przez co masz możliwość zakupić pewny i efektywny materiał opałowy bez konieczności wykorzystywania całego prywatnego lub służbowego portfela. Zapraszamy do poznania informacji na temat propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystania ekogroszku jako opału

Dobry ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który charakteryzuje się szczególnie możliwością ograniczenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign lub piecu 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy smog jest ważnym zagrożeniem w licznych miastach nad Wisłą, decydowanie się na bezpieczne dla natury materiały jest najlepszym wyborem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a dodatkowo jest opłacalnym rozwiązaniem, które pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Wykorzystując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć budynek w odpowiednie, dostosowane do cech materiału urządzenie. Dobrym wyborem będą piece najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Dobrej jakości kocioł wykorzystujący ekogroszek jest wyposażony w właściwą automatykę, która gwarantuje prawidłowe działanie wszystkich procesów i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Dodatkowo innowacyjne paliwo węglowe pozostawia po sobie minimalne ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając dany materiał opałowy, należy zwrócić uwagę na oferowane parametry techniczne. To w końcu ich wartości decydują, czy nabyte innowacyjne źródło opału zapewni odpowiednią wydajność oraz czy zagwarantuje bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na starcie dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań należy ponadto sprawdzić opinie o ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta oraz wcześniejszych klientów pozwalają ustalić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i właściwą wielkością spieków. Najlepszym wyborem jest skorzystanie z oferty doświadczonych i zajmujących się tego rodzaju działalnością od wielu lat firm, które mogą zapewnić nie tylko wysoką jakość, lecz także niską cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć, gdy postawisz na zakup produktów marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w wysokiej jakości ekogroszek workowany w Szczawnicy, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz odpowiednie produkty dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności najwyższy standard i rewelacyjne parametry techniczne. Ze względu na taki sposób działania, kupując ekogroszek od producenta, możesz liczyć na prawidłową metodę pakowania (oddychające worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest uważnie oczyszczane i pakowane. Na etapie przeładowywania paliwa do ważących dwadzieścia pięć kilogramów worków wykorzystujemy wyłącznie zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Ponadto u nas możesz zamówić ekogroszek w korzystnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Szczawnica

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Szczawnicy? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub nabyty luzem do ogrzania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę skierowaną właśnie do Ciebie! Z nami możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wykorzystując najwyższej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy także nieustannie odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy planują otworzyć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Jedyne, czego potrzebujesz, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do