ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Pakości.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Pakości i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Pakość? Mamy zatem propozycję właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z linią produktów TOP ekogroszek, której świetna jakość oraz niezwykle korzystne parametry na pewno spełnią potrzeby nawet osób o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie ma w pierwszej kolejności o wiele wyższą wartość opałową. Jego cechy to również niższe zawilgocenie czy korzystniejsza wielkość spieków, niż założono w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszej oferty łączy wysoką klasę z niskimi opłatami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. W naszym asortymencie na stronie internetowej i fizycznych lokalizacjach w mieście Pakość dostępnych jest wiele odmian materiału opałowego, które charakteryzują się odmiennymi cechami. Jedna kwestia jest niezmienna – niska cena ekogroszku, dzięki czemu możesz nabyć sprawdzony oraz wydajny materiał opałowy bez konieczności wykorzystywania całego rodzinnego lub firmowego portfela. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej na temat propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który odznacza się szczególnie możliwością redukcji produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign bądź kotle 5 klasy. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest istotnym zagrożeniem w wielu miejscowościach w Polsce, decydowanie się na neutralne dla natury materiały opałowe jest najrozsądniejszym wyborem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a dodatkowo jest on ekonomicznym rozwiązaniem, które pozwala uzyskać spore oszczędności. Stawiając na ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy wyposażyć ogrzewany lokal we właściwe, dostosowane do cech opału sprzęty. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej klasy piec na ekogroszek ma stosowną automatykę, która zapewnia prawidłowe spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe produkuje bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając konkretny produkt, należy dokładnie sprawdzić jego parametry. To w końcu ich wartości decydują, czy wybrane innowacyjne źródło opału zapewni odpowiednią wydajność oraz czy umożliwi bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem opłacalne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na starcie należy dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią granulację oraz zawartość podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, ziarnistość powinna być równa, a w kwestii proporcji ziaren – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna oraz nadziarna. Przed ostatecznym wyborem warto również przeczytać opinie o ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta i pozostałych klientów pozwalają określić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i właściwą wielkością spieków. Najlepszym wyborem jest postawienie na propozycje sprawdzonych i zajmujących się tego rodzaju działalnością od długiego czasu firm, które mogą zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, lecz jednocześnie niską cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy postawisz na wykorzystanie produktów od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w Pakości, to w naszej ofercie na pewno znajdziesz odpowiednie propozycje dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności wysoki standard sprzedawanych produktów oraz doskonałe parametry. Ze względu na takie podejście, kupując ekogroszek od producenta, możesz liczyć na prawidłowy sposób pakowania (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie przesiewane i pakowane. Na etapie przeładowywania paliwa do ważących 25 kg worków używamy wyłącznie zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Dodatkowo w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w rewelacyjnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Pakość

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Pakości? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzewania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zakupić nowoczesne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy magazynu, stawiając na najwyższej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy także stale profesjonalnych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy planują otworzyć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do