ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Otwocku.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Otwocku i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najbardziej wydajnego ekogroszku premium dostępnego w Otwocku? W takiej sytuacji zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której wysoka jakość i niezwykle korzystne cechy techniczne z pewnością spełnią potrzeby nawet osób o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym sklepie ma w pierwszej kolejności znacznie większą wartość opałową. Jego cechy to także niższe zawilgocenie oraz korzystniejsza spiekalność, niż założono w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to połączenie świetnych parametrów z atrakcyjnymi opłatami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów online i składach opału w mieście Otwock można nabyć kilka wariantów paliwa, które różnią się od siebie cechami. Jedno pozostaje ciągle bez zmian – świetna cena ekogroszku, dzięki której każdy klient ma możliwość nabyć sprawdzony i efektywny materiał opałowy bez konieczności wykorzystywania całego domowego czy firmowego portfela. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej na temat oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego największą zaletą jest szansa zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign lub piecu 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy smog jest ważnym zagrożeniem w wielu miastach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla natury materiały jest najlepszym ruchem. Tak właśnie działa dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a jednocześnie jest korzystnym finansowo rozwiązaniem, które umożliwia zaoszczędzić pieniądze. Kupując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy wyposażyć budynek w odpowiednie, pasujące do jego parametrów urządzenie. Mowa o piecach klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Dobrej jakości piec wykorzystujący ekogroszek workowany jest wyposażony w stosowną automatykę, która gwarantuje precyzyjne ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe generuje naprawdę znikome ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie czynniki są kluczowe w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy dokładnie sprawdzić oferowane parametry. To właśnie od ich wartości zależy, czy zakupione nowoczesne źródło energii zapewni wystarczająco wysoką wydajność i czy zagwarantuje bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie korzystne finansowo ogrzewanie dowolnego budynku. Na starcie dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma prawidłową strukturę oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, ziarnistość powinna być równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna i nadziarna. Przed zakupem dobrym pomysłem jest także sprawdzić oceny ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta oraz pozostałych użytkowników danego produktu pomagają określić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszym pomysłem jest wykorzystanie oferty doświadczonych i zajmujących się taką działalnością od długiego czasu producentów, którzy są w stanie dostarczyć nie tylko doskonałą jakość, ale również niską cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w Otwocku, to w naszym sklepie bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi podstawowymi celami są przede wszystkim wysoki standard i rewelacyjne parametry techniczne. Dzięki temu, stawiając na ekogroszek od producenta, możesz liczyć na prawidłowy sposób załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest starannie oczyszczane i workowane. Na etapie przesypywania opału do 25-kilogramowych opakowań stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Ponadto z nami możesz zakupić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Otwock

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Otwocku? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo kupowany luzem do ogrzania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę dla Ciebie! Z nami możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, wykorzystując doskonałej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy ponadto stale profesjonalnych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy planują postawić na działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na start. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do