ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Piechowicach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Piechowicach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w mieście Piechowice? W takim razie zapraszamy do zaznajomienia się z serią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoki poziom oraz niezwykle korzystne cechy techniczne bez wątpliwości spełnią oczekiwania nawet klientów o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie odznacza się przede wszystkim znacznie wyższą wartością opałową. To także mniejsza wilgoć oraz korzystniejsza wielkość spieków, niż założono w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany TOP to efektywność z atrakcyjnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W naszym asortymencie online i magazynach w Piechowicach znajdziesz wiele typów paliwa, które charakteryzują się odmiennymi właściwościami. Jedno jest niezmienne – niska cena ekogroszku, co sprawia, że możesz zamówić dobry i wydajny materiał bez nadwyrężania rodzinnego lub firmowego portfela. Zapraszamy do zaznajomienia się z pozostałymi zaletami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który cechuje się szczególnie możliwością zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy czy ecodesing. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest znaczącym problemem w wielu miastach w Polsce, sięganie po mniej szkodliwe dla natury materiały opałowe jest najbardziej odpowiednim ruchem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a przy tym jest on opłacalnym wyborem, który pozwala uzyskać spore oszczędności. Kupując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć ogrzewany lokal we właściwe, dopasowane do cech opału urządzenie. Dobrym wyborem będą kotły klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Wysokiej klasy kocioł na ekogroszek workowany ma sprawną automatykę, która gwarantuje optymalne ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Dodatkowo innowacyjne paliwo generuje minimalne ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – jakie aspekty są kluczowe w momencie zakupu?

Wybierając konkretny materiał opałowy, warto zwrócić szczególną uwagę na oferowane parametry. To w końcu ich wartości decydują, czy nabyte innowacyjne paliwo będzie efektywne i czy umożliwi bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie dowolnego budynku. Na samym początku warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową granulację, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w kwestii proporcji ziaren – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu dobrym pomysłem jest również przeczytać opinie o ekogroszku. Dane od producenta oraz wcześniejszych użytkowników danego produktu pomagają określić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszym wyborem jest postawienie na propozycje sprawdzonych i zajmujących się tego typu działalnością od wielu lat producentów, którzy są w stanie dostarczyć nie tylko doskonałą jakość, ale także niską cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na zastosowanie materiałów opałowych od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli chcesz zakupić dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Piechowice, to w naszej ofercie na pewno znajdziesz odpowiednie produkty dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najistotniejszymi założeniami są w szczególności wysoki standard sprzedawanych produktów oraz doskonałe parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, stawiając na ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz gwarancję, że wybierasz również właściwą metodę pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest w staranny sposób selekcjonowane i workowane. W trakcie przesypywania opału do ważących 25 kilogramów worków używamy wyłącznie legalizowane wagoworkownice. Co więcej, z nami możesz nabyć ekogroszek w korzystnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Piechowice

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Piechowicach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do zagwarantowania prawidłowej temperatury w swoim budynku? W takim przypadku mamy propozycję skierowaną właśnie do Ciebie! U nas możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, placówki edukacyjnej czy magazynu, wykorzystując doskonałej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka także stale zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do