ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Legnicy.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Legnicy i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najwyższej jakości ekogroszku premium w mieście Legnica? Mamy zatem propozycję specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z serią produktów TOP ekogroszek, której świetna jakość oraz imponujące cechy techniczne bez wątpienia sprostają wymaganiom nawet szczególnie wymagających klientów. Ekogroszek opałowy dostępny w naszej ofercie ma w pierwszej kolejności o wiele większą wartość opałową. Jego atuty to również niższa zawartość wilgoci oraz lepsza spiekalność, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to efektywność z niskimi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. W naszym asortymencie na serwisie internetowym i fizycznych lokalizacjach w Legnicy można zakupić wiele rodzajów opału, które odznaczają się odmiennymi właściwościami. Jedna kwestia jest stała – korzystna cena ekogroszku, co sprawia, że masz możliwość kupić sprawdzony i wydajny materiał bez nadwyrężania osobistego lub firmowego portfela. Zapraszamy do zapoznania się z detalami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który cechuje się przede wszystkim możliwością redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy albo ecodesing. Szczególnie teraz, gdy smog jest ważnym problemem w licznych miejscach w całym kraju, sięganie po mniej szkodliwe dla otoczenia paliwa jest najrozsądniejszym wyborem. W ten sposób działa dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a dodatkowo jest on korzystnym finansowo rozwiązaniem, które umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Stawiając na ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć ogrzewany lokal we właściwe, pasujące do jego parametrów sprzęty. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Dobrej jakości piec wykorzystujący ekogroszek workowany jest wyposażony w sprawną automatykę, która zapewnia precyzyjne działanie wszystkich procesów i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Co więcej, nowoczesne paliwo generuje bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega sprawniej.

Jak wybrać ekogroszek – jakie czynniki są najważniejsze w momencie zakupu?

Wybierając właściwy opał, warto wziąć pod uwagę oferowane parametry. To właśnie od nich zależy, czy nabyte nowoczesne źródło energii będzie wydajne i czy umożliwi bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie ekonomiczne ogrzewanie dowolnego budynku. Przed rozpoczęciem użytkowania materiału warto sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma prawidłową strukturę oraz proporcję podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii składu – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań dobrym pomysłem jest także przeczytać recenzje ekogroszku. Informacje od producenta oraz wcześniejszych użytkowników danego opału pozwalają ustalić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszym pomysłem jest użycie oferty renomowanych i zajmujących się tego rodzaju działalnością od wielu lat producentów, którzy mogą zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, lecz również atrakcyjną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy zdecydujesz się na zakup paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Legnica, to w naszym sklepie z pewnością znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najistotniejszymi zasadami są w szczególności najwyższy standard oraz doskonałe parametry techniczne. Dzięki temu, kupując ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz gwarancję, że wybierasz także prawidłową metodę załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest uważnie przesiewane i pakowane. W trakcie przeładowywania opału do ważących dwadzieścia pięć kg opakowań stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Co więcej, u nas możesz zamówić ekogroszek w korzystnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Legnica

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Legnicy? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub kupowany luzem do ogrzewania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję skierowaną do Ciebie! Dzięki naszej firmie możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, placówki edukacyjnej czy obiektu przemysłowego, stawiając na doskonałej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy ponadto nieustannie odpowiednich dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na start. Jedyne, czego potrzebujesz, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do