ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Chodzieży.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Chodzieży i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w mieście Chodzież? W takim przypadku zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której wysoka jakość oraz imponujące parametry na pewno sprostają wymaganiom nawet klientów o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym asortymencie charakteryzuje się przede wszystkim znacznie wyższą wartością opałową. Jego zalety to także niższe zawilgocenie czy korzystniejsza wielkość spieków, niż przewidziano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to połączenie świetnych parametrów z atrakcyjnymi opłatami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów online i fizycznych placówkach w mieście Chodzież dostępnych jest kilka typów materiału opałowego, które cechują się odmiennymi parametrami. Jedno pozostaje stałe – korzystna cena ekogroszku, dzięki której możesz zakupić pewny i efektywny materiał bez nadwyrężania rodzinnego lub służbowego portfela. Zachęcamy do zaznajomienia się z detalami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego największą zaletą jest możliwość redukcji produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy lub ecodesing. Szczególnie teraz, gdy smog jest ważnym problemem w licznych miejscowościach w całym kraju, stawianie na bezpieczne dla środowiska paliwa jest najbardziej odpowiedzialnym ruchem. To korzyści, które daje dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a jednocześnie jest korzystnym finansowo wyborem, który umożliwia zaoszczędzić pieniądze. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć ogrzewany budynek we właściwe, dopasowane do jego parametrów urządzenie. Chodzi o piece klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej klasy kocioł na ekogroszek jest zaopatrzony w odpowiednią automatykę, która zapewnia optymalne ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Ponadto nowoczesne paliwo węglowe generuje minimalne ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając konkretny materiał opałowy, warto zwrócić szczególną uwagę na jego parametry. To w końcu od nich zależy, czy zakupione nowoczesne paliwo zapewni wystarczająco wysoką wydajność i czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed przejściem do stosowania produktu należy dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma prawidłową granulację, a także proporcję podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii zawartości ziaren – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu warto także sprawdzić opinie o ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta oraz wcześniejszych klientów pomagają ustalić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszym pomysłem jest postawienie na propozycje doświadczonych i zajmujących się taką działalnością od wielu lat producentów, którzy mogą dostarczyć nie tylko doskonałą jakość, ale również przystępną cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć, gdy postawisz na zakup materiałów opałowych od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Chodzież, to w naszym sklepie z łatwością znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najważniejszymi zasadami są przede wszystkim najwyższy poziom sprzedawanych produktów oraz optymalne parametry techniczne. Ze względu na takie podejście, stawiając na ekogroszek od producenta, możesz liczyć na odpowiednią metodę pakowania (oddychające worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie selekcjonowane i workowane. Na etapie przeładowywania paliwa do 25-kilogramowych worków stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz nabyć ekogroszek w niskiej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Chodzież

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Chodzieży? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub kupowany luzem do zapewnienia odpowiedniej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy magazynu, wykorzystując najwyższej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy także nieustannie odpowiednich dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do