ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Rumi.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Rumi i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego ekogroszku premium w mieście Rumia? Mamy zatem coś właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z serią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której znakomity poziom oraz doskonałe parametry na pewno spełnią potrzeby nawet klientów o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek opałowy dostępny u nas ma przede wszystkim znacznie większą wartość opałową. To również niższa zawartość wilgoci oraz korzystniejsza zdolność spiekania, niż przewidziano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to połączenie świetnych parametrów z przystępnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Wśród naszych produktów online i składach opału w mieście Rumia możesz znaleźć kilka wariantów materiału opałowego, które różnią się między sobą cechami. Jedno pozostaje ciągle bez zmian – niska cena ekogroszku, co sprawia, że możesz zamówić dobry oraz ekonomiczny opał bez nadwyrężania rodzinnego lub firmowego portfela. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej w kwestii propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty wykorzystania ekogroszku w roli opału

Dobry ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który może pochwalić się głównie możliwością zmniejszenia produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu 5 klasy bądź ecodesing. W czasach, gdy smog jest poważnym problemem w wielu miejscowościach w Polsce, sięganie po mniej szkodliwe dla środowiska materiały opałowe jest najlepszym ruchem. To korzyści, które umożliwia dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a przy tym jest korzystnym finansowo rozwiązaniem, które umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Wykorzystując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy wyposażyć ogrzewany lokal w optymalne, dostosowane do jego parametrów urządzenie. Chodzi o kotły najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Właściwie skonstruowany piec na ekogroszek workowany jest wyposażony w sprawną automatykę, która gwarantuje optymalne działanie wszystkich procesów i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do minimum. Dodatkowo innowacyjne paliwo węglowe produkuje minimalne ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła przebiega sprawniej.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie kwestie są kluczowe w momencie zakupu?

Wybierając dany opał, należy zwrócić szczególną uwagę na jego parametry techniczne. To w końcu one decydują, czy nabyte innowacyjne paliwo zapewni odpowiednią wydajność oraz czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie opłacalne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na samym początku należy dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna i nadziarna. Przed ostatecznym wyborem należy ponadto przeczytać opinie o ekogroszku. Informacje od producenta oraz innych klientów pomagają stwierdzić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe charakteryzuje się najwyższą jakością i optymalną zdolnością spiekania. Najlepszym wyborem jest wykorzystanie oferty doświadczonych i działających od wielu lat firm, które są w stanie dostarczyć nie tylko wysoką jakość, lecz również przystępną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy postawisz na zastosowanie opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli chcesz wykorzystać wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Rumia, to w naszej ofercie na pewno znajdziesz odpowiednie produkty dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności wysoki standard i rewelacyjne parametry. Ze względu na taki sposób działania, stawiając na ekogroszek prosto od producenta, masz gwarancję, że wybierasz przy tym właściwą metodę załadunku (oddychające worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo, które jest precyzyjnie przesiewane i pakowane. Podczas przesypywania materiału do 25-kilogramowych opakowań wykorzystujemy wyłącznie legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz zamówić ekogroszek w rewelacyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Rumia

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Rumi? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany albo kupowany luzem do ogrzewania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! U nas możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, wybierając najwyższej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy także stale zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do