ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Sztumie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Sztumie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego ekogroszku premium sprzedawanego w mieście Sztum? Mamy zatem propozycję właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z serią opału TOP ekogroszek, której znakomita jakość oraz niezwykle korzystne cechy techniczne z pewnością sprostają wymaganiom nawet klientów o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie ma przede wszystkim o wiele korzystniejszą wartość opałową. To także mniejsza wilgotność czy korzystniejsza zdolność spiekania, niż zostały przewidziane w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to skuteczność z przystępnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Wśród naszych produktów na portalu internetowym i fizycznych lokalizacjach w mieście Sztum możesz znaleźć wiele odmian paliwa, które różnią się od siebie właściwościami. Jedno jest ciągle bez zmian – atrakcyjna cena ekogroszku, co sprawia, że każdy klient ma możliwość kupić pewny oraz wydajny materiał opałowy bez nadwyrężania domowego czy służbowego portfela. Zachęcamy do poznania informacji w kwestii oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety używania ekogroszku w roli opału

Wysokiej jakości ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który charakteryzuje się głównie możliwością ograniczenia produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign albo piecu 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy słaby stan powietrza jest ważnym zagrożeniem w wielu miastach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla otoczenia materiały opałowe jest najrozsądniejszym wyborem. To korzyści, które daje dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a jednocześnie jest on opłacalnym wyborem, który umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Kupując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć budynek w odpowiednie, dopasowane do jego parametrów sprzęty. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Odpowiednio skonstruowany kocioł wykorzystujący ekogroszek jest zaopatrzony w właściwą automatykę, która zapewnia optymalne spalanie i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w kotłowni do minimum. Dodatkowo nowoczesne paliwo generuje minimalne ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, powinno się dokładnie sprawdzić jego parametry techniczne. To właśnie od ich wartości zależy, czy nabyte innowacyjne źródło opału zapewni odpowiednią wydajność i czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed przejściem do użytkowania materiału należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna oraz nadziarna. Przed zakupem warto również poznać opinie o ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta oraz wcześniejszych użytkowników danego opału pomagają ustalić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i odpowiednią wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest postawienie na ofertę doświadczonych i funkcjonujących od długiego czasu producentów, którzy mogą zagwarantować nie tylko wysoką jakość, lecz również atrakcyjną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu węgla od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię wysokiej jakości ekogroszek workowany w Sztumie, to w naszym asortymencie na pewno znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi podstawowymi celami są przede wszystkim wysoki standard i rewelacyjne parametry. Dzięki takiemu podejściu, kupując ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz gwarancję, że wybierasz również właściwą metodę pakowania (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest starannie przesiewane i workowane. Na etapie przesypywania paliwa do ważących dwadzieścia pięć kg opakowań używamy jedynie legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz zakupić ekogroszek w korzystnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Sztum

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Sztumie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub nabyty luzem do ogrzewania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! Z nami możesz zakupić nowoczesne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy magazynu, stawiając na najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy również nieustannie odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na start. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do