ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Wejherowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Wejherowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać zalety najbardziej wydajnego ekogroszku premium w Wejherowie? Mamy zatem propozycję specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z serią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoka jakość oraz doskonałe cechy techniczne z pewnością sprostają wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas cechuje się w pierwszej kolejności znacznie korzystniejszą wartością opałową. Jego atuty to również niższa zawartość wilgoci czy korzystniejsza spiekalność, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to połączenie świetnych parametrów z korzystnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. W naszej ofercie na stronie internetowej i magazynach w Wejherowie znajdziesz wiele typów paliwa, które odznaczają się innymi właściwościami. Jedna kwestia jest stała – świetna cena ekogroszku, co sprawia, że masz możliwość kupić pewny i ekonomiczny materiał bez potrzeby nadwyrężania osobistego lub firmowego budżetu. Zachęcamy do poznania informacji na temat produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty używania ekogroszku jako opału

Wysokiej klasy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest szansa ograniczenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy lub ecodesing. Zwłaszcza teraz, gdy smog jest istotnym problemem w wielu miejscowościach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla natury paliwa jest najlepszym ruchem. To korzyści, które daje dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a do tego jest on opłacalnym wyborem, który umożliwia zaoszczędzić pieniądze. Stawiając na ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć budynek w odpowiednie, dostosowane do cech materiału urządzenie. Dobrym wyborem będą kotły najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Dobrej jakości kocioł wykorzystujący ekogroszek ma odpowiednią automatykę, która zapewnia optymalne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Ponadto nowoczesne paliwo produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając dany produkt, warto zwrócić szczególną uwagę na oferowane parametry techniczne. To właśnie ich wartości decydują, czy zakupione nowoczesne paliwo zapewni odpowiednią wydajność i czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem ekonomiczne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed przejściem do używania produktu należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, granulacja powinna być równa, a w kwestii składu – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu dobrym pomysłem jest również poznać opinie o ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i pozostałych klientów pozwalają stwierdzić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszym pomysłem jest postawienie na propozycje sprawdzonych i zajmujących się taką działalnością od wielu lat firm, które są w stanie dostarczyć nie tylko najlepszą jakość, lecz także atrakcyjną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na zakup węgla marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w Wejherowie, to w naszym sklepie z pewnością znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności najwyższy standard oraz doskonałe parametry techniczne. Ze względu na takie podejście, zamawiając ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz także właściwą metodę załadunku (oddychające worki polipropylenowe) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie przesiewane i pakowane. W trakcie przesypywania opału do ważących 25 kilogramów opakowań stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Ponadto u nas możesz nabyć ekogroszek w korzystnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Wejherowo

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Wejherowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub nabyty luzem do utrzymania optymalnej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę dla Ciebie! Dzięki naszej firmie możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wykorzystując najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka ponadto nieustannie profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Jedyne, czego potrzebujesz, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do