ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Szamotułach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Szamotułach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku w Szamotułach? Mamy zatem coś właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z linią opału TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz imponujące parametry z pewnością spełnią oczekiwania nawet wyjątkowo wymagających klientów. Ekogroszek dostępny w naszej ofercie wyróżnia się w pierwszej kolejności znacznie korzystniejszą wartością opałową. To także niższa wilgoć czy korzystniejsza wielkość spieków, niż przewidziano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP to świetne parametry z atrakcyjnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W naszej ofercie na stronie internetowej i magazynach w Szamotułach można zakupić wiele wariantów materiału opałowego, które różnią się między sobą parametrami. Jedna kwestia jest stała – niska cena ekogroszku, dzięki której masz możliwość zakupić dobry i wydajny opał bez wykorzystywania całego domowego lub służbowego portfela. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest szansa ograniczenia produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu 5 klasy lub ecodesing. Szczególnie teraz, gdy smog jest ważnym zagrożeniem w wielu miejscowościach w Polsce, decydowanie się na bezpieczne dla natury paliwa jest najbardziej odpowiedzialnym wyborem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a dodatkowo jest on opłacalnym wyborem, który umożliwia uzyskać spore oszczędności. Stawiając na ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć ogrzewany lokal we właściwe, dopasowane do jego parametrów urządzenie. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej jakości piec wykorzystujący ekogroszek jest zaopatrzony w sprawną automatykę, która gwarantuje prawidłowe spalanie i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w ciepłowni do minimum. Ponadto nowoczesne paliwo węglowe generuje naprawdę znikome ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek, warto zwrócić szczególną uwagę na oferowane aspekty techniczne. To właśnie one decydują, czy nabyte innowacyjne paliwo będzie wydajne i czy zagwarantuje bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie każdego lokalu. Na starcie dobrze jest zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową strukturę oraz proporcję podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w kwestii proporcji ziaren – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań należy ponadto przeczytać opinie o ekogroszku. Dane od producenta oraz innych użytkowników danego materiału opałowego pozwalają ustalić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najwyższą jakością i odpowiednią zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest wykorzystanie oferty renomowanych i działających od długiego czasu firm, które mogą zagwarantować nie tylko doskonałą jakość, lecz również atrakcyjną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu materiałów opałowych marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Szamotuły, to w naszym sklepie na pewno znajdziesz odpowiednie propozycje dla siebie. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności najwyższy poziom oraz rewelacyjne parametry techniczne. Ze względu na takie podejście, kupując ekogroszek prosto od producenta, masz pewność, że wybierasz przy tym odpowiedni sposób pakowania (oddychające worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo, które jest uważnie przesiewane i workowane. Na etapie przesypywania paliwa do ważących dwadzieścia pięć kg worków stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Ponadto z nami możesz nabyć ekogroszek w rewelacyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Szamotuły

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Szamotułach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub nabyty luzem do zagwarantowania właściwej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę dla Ciebie! Z nami możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, szkoły czy obiektu przemysłowego, stawiając na doskonałej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy także stale profesjonalnych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy planują postawić na działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na start. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do