ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Kozienicach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Kozienicach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najbardziej wydajnego ekogroszku premium dostępnego w mieście Kozienice? W takiej sytuacji zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której świetna jakość i imponujące parametry z pewnością spełnią oczekiwania nawet wyjątkowo wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas wyróżnia się w pierwszej kolejności znacznie korzystniejszą wartością opałową. Jego cechy to również mniejsza wilgotność i korzystniejsza wielkość spieków, niż zostały przewidziane w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to doskonałe parametry z korzystnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. W naszej ofercie online i magazynach w Kozienicach dostępnych jest wiele rodzajów paliwa, które różnią się między sobą właściwościami. Jedno pozostaje stałe – korzystna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz nabyć dobry, a jednocześnie efektywny materiał bez konieczności nadwyrężania osobistego lub firmowego budżetu. Zachęcamy do zaznajomienia się z detalami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystania ekogroszku w roli opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który charakteryzuje się szczególnie możliwością redukcji produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign bądź piecu 5 klasy. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest ważnym problemem w licznych miastach nad Wisłą, sięganie po neutralne dla otoczenia materiały jest najlepszym ruchem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a jednocześnie jest opłacalnym wyborem, który umożliwia zaoszczędzić spore kwoty. Wybierając ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć budynek w optymalne, dostosowane do cech opału urządzenie. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej jakości kocioł zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w sprawną automatykę, która zapewnia optymalne spalanie i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Dodatkowo innowacyjne paliwo węglowe pozostawia po sobie minimalne ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie czynniki są najważniejsze w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy zwrócić uwagę na jego aspekty techniczne. To w końcu od nich zależy, czy wybrane innowacyjne paliwo zapewni wymaganą wydajność i czy pozwoli na bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie ekonomiczne ogrzewanie dowolnego budynku. Przed przejściem do stosowania produktu dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę oraz skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii składu – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna i nadziarna. Przed zakupem dobrą praktyką jest również przeczytać opinie o ekogroszku. Dane pochodzące od producenta oraz wcześniejszych klientów pomagają określić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszym wyborem jest użycie oferty sprawdzonych i funkcjonujących od długiego czasu firm, które są w stanie dostarczyć nie tylko najlepszą jakość, ale także niską cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na zastosowanie produktów marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Kozienice, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim wysoki standard oraz znakomite parametry techniczne. Dzięki temu, kupując ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz gwarancję, że wybierasz także właściwą metodę pakowania (oddychające worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo, które jest uważnie przesiewane i pakowane. Podczas przeładowywania opału do 25-kilogramowych opakowań wykorzystujemy wyłącznie zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Dodatkowo z nami możesz zamówić ekogroszek w rewelacyjnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Kozienice

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Kozienicach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub kupowany luzem do zagwarantowania prawidłowej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję skierowaną właśnie do Ciebie! Z naszą firmą możesz zakupić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, wykorzystując najwyższej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy ponadto stale odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na start. Jedyne, czego potrzebujesz, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do