ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Kutnie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Kutnie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać zalety najwyższej jakości ekogroszku premium sprzedawanego w mieście Kutno? W takiej sytuacji zapraszamy do zapoznania się z ofertą materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz imponujące parametry na pewno spełnią potrzeby nawet osób o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek dostępny w naszej ofercie wyróżnia się w pierwszej kolejności o wiele większą wartością opałową. To również niższe zawilgocenie oraz korzystniejsza spiekalność, niż założono w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu łączy wysoką klasę z przystępnymi cenami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W naszej ofercie na portalu internetowym i składach opału w Kutnie znajdziesz kilka rodzajów materiału opałowego, które różnią się między sobą cechami. Jedno pozostaje stałe – atrakcyjna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz zakupić pewny, a zarazem ekonomiczny materiał opałowy bez konieczności nadwyrężania prywatnego czy służbowego budżetu. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej na temat produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który może pochwalić się szczególnie możliwością redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu 5 klasy albo ecodesing. Szczególnie teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest ważnym zagrożeniem w wielu miejscowościach w całym kraju, sięganie po mniej szkodliwe dla środowiska materiały jest najbardziej odpowiednim ruchem. Tak właśnie działa dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a przy tym jest opłacalnym rozwiązaniem, które pozwala zaoszczędzić spore kwoty. Wykorzystując ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć budynek w optymalne, dopasowane do cech materiału sprzęty. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej klasy piec zasilany ekogroszkiem ma właściwą automatykę, która zapewnia optymalne ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do minimum. Co więcej, nowoczesne paliwo generuje minimalne ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, warto zwrócić uwagę na jego parametry. To właśnie one decydują, czy nabyte innowacyjne paliwo zapewni odpowiednią wydajność oraz czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem opłacalne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na samym początku należy sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu dobrą praktyką jest również sprawdzić opinie o ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta i innych użytkowników danego opału pomagają określić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najwyższą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszym wyborem jest postawienie na propozycje doświadczonych i funkcjonujących od długiego czasu firm, które mogą dostarczyć nie tylko doskonałą jakość, lecz również przystępną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy zdecydujesz się na zastosowanie produktów od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w wysokiej jakości ekogroszek workowany w Kutnie, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz odpowiednie propozycje dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności wysoki poziom i rewelacyjne parametry. Ze względu na takie podejście, kupując ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz przy tym prawidłowy sposób pakowania (oddychające worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie oczyszczane i workowane. Na etapie przeładowywania materiału do ważących 25 kilogramów opakowań wykorzystujemy tylko legalizowane wagoworkownice. Ponadto u nas możesz nabyć ekogroszek w niskiej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Kutno

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Kutnie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany albo nabyty luzem do ogrzania swojego budynku? W takim razie mamy propozycję dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, wybierając wysokiej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka także nieustannie profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do