ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Wągrowcu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Wągrowcu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w Wągrowcu? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z serią opału TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz imponujące cechy techniczne na pewno sprostają wymaganiom nawet osób o wysokich wymaganiach. Ekogroszek dostępny u nas wyróżnia się już od pierwszych momentów używania o wiele korzystniejszą wartością opałową. To również niższa wilgotność i lepsza zdolność spiekania, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP łączy wysoką jakość z atrakcyjnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. W naszej ofercie online i składach opału w Wągrowcu możesz znaleźć kilka rodzajów materiału grzewczego, które odznaczają się innymi cechami. Jedna kwestia jest niezmienna – świetna cena ekogroszku, dzięki czemu możesz zamówić dobry, a zarazem wydajny materiał opałowy bez konieczności nadwyrężania prywatnego lub służbowego portfela. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który cechuje się głównie możliwością redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign albo piecu 5 klasy. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest poważnym problemem w wielu miejscach w Polsce, sięganie po neutralne dla środowiska materiały jest najbardziej odpowiedzialnym wyborem. To korzyści, które daje dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a dodatkowo jest on atrakcyjnym finansowo rozwiązaniem, które pozwala zaoszczędzić pieniądze. Wybierając ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć ogrzewany lokal w odpowiednie, pasujące do jego parametrów urządzenie. Mowa o piecach klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej jakości kocioł zasilany ekogroszkiem ma właściwą automatykę, która zapewnia prawidłowe działanie procesów spalania i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w kotłowni do minimum. Dodatkowo innowacyjne paliwo węglowe pozostawia po sobie minimalne ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega szybciej.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, powinno się wziąć pod uwagę jego parametry. To w końcu one decydują, czy wybrane innowacyjne źródło energii zapewni odpowiednią wydajność i czy zagwarantuje bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie korzystne finansowo ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na samym początku warto dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość oraz skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań należy także sprawdzić recenzje ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i innych klientów pomagają stwierdzić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i optymalną zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest skorzystanie z produktów renomowanych i funkcjonujących od długiego czasu firm, które są w stanie zagwarantować nie tylko wysoką jakość, ale także niską cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy postawisz na zakup paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli chcesz wykorzystać dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Wągrowiec, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim najwyższy standard i optymalne parametry techniczne. Dzięki temu, stawiając na ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz przy tym właściwy sposób pakowania (oddychające worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest starannie oczyszczane i pakowane. Na etapie przeładowywania materiału do ważących dwadzieścia pięć kilogramów worków stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Ponadto w naszej firmie możesz nabyć ekogroszek w atrakcyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Wągrowiec

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Wągrowcu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do zapewnienia prawidłowej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy obiektu przemysłowego, wykorzystując wysokiej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy również nieustannie odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Jedyne, czego potrzebujesz, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do