ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Trzciance.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Trzciance i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najbardziej wydajnego ekogroszku premium w Trzciance? W takiej sytuacji zachęcamy do zapoznania się z linią produktów TOP ekogroszek, której wysoki poziom oraz imponujące cechy techniczne bez wątpienia spełnią oczekiwania nawet wyjątkowo wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym sklepie cechuje się już od pierwszych momentów stosowania o wiele większą wartością opałową. To również mniejsza zawartość wilgoci i korzystniejsza spiekalność, niż zostały przewidziane w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to doskonałe parametry z atrakcyjnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. W naszej ofercie na stronie internetowej i składach opału w mieście Trzcianka znajdziesz kilka wariantów materiału opałowego, które różnią się między sobą parametrami. Jedno jest niezmienne – świetna cena ekogroszku, co sprawia, że masz możliwość zakupić pewny, a jednocześnie efektywny materiał bez nadwyrężania osobistego czy służbowego portfela. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty używania ekogroszku w roli opału

Dobry ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który cechuje się szczególnie możliwością redukcji emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign bądź kotle 5 klasy. W czasach, gdy smog jest ważnym zagrożeniem w licznych miejscach w Polsce, decydowanie się na mniej szkodliwe dla otoczenia paliwa jest najbardziej odpowiednim wyborem. To korzyści, które umożliwia dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a jednocześnie jest opłacalnym wyborem, który pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Kupując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy wyposażyć budynek we właściwe, dostosowane do jego parametrów sprzęty. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Odpowiednio dobrany piec zasilany ekogroszkiem jest wyposażony w właściwą automatykę, która zapewnia precyzyjne działanie procesów spalania i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo nowoczesne paliwo pozostawia po sobie minimalne ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła przebiega sprawniej.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając właściwy opał, należy zwrócić uwagę na jego parametry. To właśnie one decydują, czy zakupione nowoczesne paliwo będzie wydajne oraz czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie korzystne finansowo ogrzewanie dowolnego lokalu. Przed rozpoczęciem użytkowania materiału warto dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią granulację, a także zawartość podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, granulacja powinna być równa, a w kwestii zawartości ziaren – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań warto również przeczytać opinie o ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta oraz innych klientów pomagają stwierdzić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest użycie produktów doświadczonych i zajmujących się tego rodzaju działalnością od długiego czasu firm, które mogą zagwarantować nie tylko doskonałą jakość, ale jednocześnie przystępną cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć w przypadku zakupu produktów od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Trzcianka, to w naszej ofercie na pewno znajdziesz odpowiednie produkty dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności wysoki standard oraz optymalne parametry techniczne. Dzięki temu, stawiając na ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na odpowiednią metodę pakowania (oddychające worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest uważnie oczyszczane i pakowane. Na etapie przeładowywania materiału do 25-kilogramowych opakowań używamy tylko zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Ponadto u nas możesz zakupić ekogroszek w niskiej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Trzcianka

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Trzciance? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub nabyty luzem do ogrzewania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę skierowaną właśnie do Ciebie! Dzięki naszej firmie możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, wykorzystując doskonałej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka także nieustannie zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do