ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Pieszycach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Pieszycach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w mieście Pieszyce? Mamy zatem ofertę właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą opału TOP ekogroszek, której świetna jakość i doskonałe parametry z pewnością sprostają wymaganiom nawet osób o wysokich wymaganiach. Ekogroszek workowany dostępny u nas cechuje się w pierwszej kolejności o wiele korzystniejszą wartością opałową. To również niższe zawilgocenie i korzystniejsza zdolność spiekania, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to połączenie wysokiej jakości z atrakcyjnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. W naszej ofercie online i magazynach w mieście Pieszyce możesz znaleźć kilka rodzajów materiału opałowego, które charakteryzują się innymi parametrami. Jedna kwestia jest stała – atrakcyjna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz kupić sprawdzony oraz ekonomiczny materiał opałowy bez potrzeby wykorzystywania całego prywatnego lub firmowego portfela. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej na temat oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystania ekogroszku w roli opału

Dobry ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który cechuje się głównie możliwością redukcji emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign lub piecu 5 klasy. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest ważnym zagrożeniem w wielu miastach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla środowiska paliwa jest najlepszym ruchem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a jednocześnie jest opłacalnym wyborem, który umożliwia uzyskać spore oszczędności. Kupując ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć ogrzewany budynek we właściwe, pasujące do cech opału urządzenie. Dobrym wyborem będą piece najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej jakości kocioł na ekogroszek workowany jest wyposażony w odpowiednią automatykę, która zapewnia optymalne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do minimum. Co więcej, innowacyjne paliwo produkuje minimalne ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – jakie aspekty są istotne przy zakupie?

Wybierając ekogroszek opałowy, warto zwrócić szczególną uwagę na oferowane aspekty techniczne. To w końcu od nich zależy, czy nabyte nowoczesne źródło energii zapewni wystarczająco wysoką wydajność i czy pozwoli na bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem opłacalne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na samym początku dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w kwestii proporcji ziaren – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna oraz nadziarna. Przed podjęciem decyzji dobrą praktyką jest także przeczytać opinie o ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta oraz wcześniejszych klientów pomagają określić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i odpowiednią zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest skorzystanie z oferty renomowanych i działających od wielu lat firm, które są w stanie zapewnić nie tylko najlepszą jakość, lecz również niską cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy zdecydujesz się na zastosowanie produktów marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest wysokiej jakości ekogroszek workowany w Pieszycach, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz odpowiednie propozycje dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności wysoki poziom i optymalne parametry. Dzięki takiemu podejściu, stawiając na ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na właściwą metodę pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo, które jest w staranny sposób oczyszczane i workowane. W trakcie przeładowywania paliwa do ważących dwadzieścia pięć kilogramów opakowań wykorzystujemy jedynie legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo z nami możesz zakupić ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Pieszyce

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Pieszycach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub kupowany luzem do zagwarantowania prawidłowej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, szkoły czy obiektu przemysłowego, wybierając najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy ponadto nieustannie profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na początek. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do