ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Gnieźnie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Gnieźnie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

TOP ekogroszek premium workowany, który oferujemy w Gnieźnie spełnia wszelkie wymogi stawiane przez aktualne Rozporządzenie o Normach Jakości Paliw Stałych, dlatego stanowi rewelacyjny wybór w każdym przypadku. W myśl rozporządzenia, każdy najlepszy ekogroszek powinien mieć wartość opałową wyższą lub równą 24 MJ/kg, a także zawartością popiołu do 12%, siarką do 1,2% i wilgocią do 15%. Nie bez znaczenia jest także uziarnienie w zakresie 5-25 mm oraz zdolność spiekania nie wyższa niż 25 RI. Nasz ekogroszek na sprzedaż w Gnieźnie spełnia wszelkie te wymagania z dużym zapasem, dzięki czemu ma znakomity stosunek jakości do ceny zakupu. TOP węgiel ekogroszek można kupić poprzez naszą stronę internetową bądź u naszych dystrybutorów w Gnieźnie i innych miastach w Polsce.

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Podstawową zaletą ekogroszku workowanego jest wygoda jego stosowania, gdyż paliwo to jest przeznaczone do spalania w piecach na ekogroszek klasy 5 i ecodesign, wyposażonych w podajnik rusztowy lub rynnowy. Dzięki nim, kotłownię wystarczy odwiedzić średnio raz na około dwa tygodnie, lecz tylko w przypadku, gdy dany ekogroszek ma minimalny udział popiołu oraz gdy zasobnik ma odpowiednią pojemność. Należy jednak pamiętać o wykonywaniu zabiegów konserwacyjnych zgodnie z wymogami producenta danego pieca, co ma duże znaczenie w kwestii jego dalszej eksploatacji. Dobry ekogroszek wraz z piecem 5 klasy lub ecodesign emituje do atmosfery minimalną ilość pyłów, znacznie mniejszą niż w przypadku standardowych i tradycyjnych kotłów zasypowych.

Jaki ekogroszek wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Przed zakupem paliwa zawsze warto zapoznać się wcześniej z opiniami o ekogroszku, które są bardzo przydatne, gdyż zwykle zawierają cenne informacje na temat jakości czy poszczególnych właściwości. Wybrany ekogroszek workowany powinien także charakteryzować się znakomitymi parametrami użytkowymi, wśród których znajduje się między innymi równa granulacja oraz jak najmniejsza ilość nadziarna i podziarna. Istotne jest również ocenienie węgla ekogroszku pod względem spiekalności, zawartości siarki i wilgotności przemijającej i całkowitej. Na rynku dostępne jest paliwo workowane i sprzedawane luzem. Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie zakup suchego ekogroszku pakowanego w poręczne worki, które ułatwiają transport i przechowywanie, a także skutecznie zabezpieczają paliwo przed dostępem wilgoci czy negatywnym działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Oferowany w naszej firmie ekogroszek spełnia wszelkie oczekiwania i potrzeby, a także jest dostępny w atrakcyjnej cenie.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek - renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jesteśmy renomowanym producentem ekogroszku workowanego w Gnieźnie, który podczas jego produkcji zwraca uwagę na najdrobniejsze detale. Dowodem na to jest przeprowadzania selekcji półproduktów jeszcze na kopalni i dbałość o staranne przesiewanie, kruszenie i workowanie. Do tego procesu wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane wagoworkownice, dzięki którym waga zawsze zgadza się z tą, podaną na opakowaniu. Dodatkowo badamy produkty w laboratoriach oraz zabezpieczamy je przed wilgocią pakując w worki wykonane z polipropylenu. Oferujemy także atrakcyjną cenę za tonę ekogroszku, dzięki czemu jego zakup jest doskonałą inwestycją.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Gniezno

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Gnieźnie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Istotną kwestią jest również fakt, że prowadzimy hurt ekogroszku, w którym oferujemy ceny hurtowe. Są bardzo atrakcyjne, szczególnie dla przedsiębiorców i właścicieli obiektów firmowych lub kulturalnych, w tym hoteli, fabryk czy szkół. Ponadto dzięki nam możesz także stać się dystrybutorem ekogroszku workowanego w Gnieźnie. Do tego przedsięwzięcia wystarczy utwardzony plac oraz specjalistyczne urządzenia, takie jak wózki widłowe czy samochody z dźwigiem HDS lub windą. Po naszej stronie leży kwestia stałej dostawy towaru i przekazanie wszelkich informacji, które będą przydatne w prowadzeniu biznesu. Możemy także zaproponować pomoc w stworzeniu biznesplanu oraz zaplanowaniu działań marketingowych.

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do