ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Bielsku Podlaskim.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Bielsku Podlaskim i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Ekogroszek premium TOP sprzedawany w Bielsku Podlaskim został wyprodukowany z węgla kamiennego i jest nowoczesnym paliwem węglowym, dedykowanym dla wielbicieli wysokiej jakości opału w korzystnej cenie. Oferowany najlepszy ekogroszek workowany TOP charakteryzuje się między innymi znakomitymi parametrami użytkowymi, które są znacznie wyższe niż te przewidziane w Rozporządzeniu i Normach Jakości Paliw Stałych. W założeniu, węgiel ekogroszek powinien mieć wartość opałową równą lub wyższą niż 24 MJ/kg, a w jego masie nie powinno znajdować się więcej niż 12% popiołu, 1,2% siarki oraz 15% wilgoci. Zdolność spiekania nie powinna z kolei przekraczać 25 RI, co ma duże znaczenie dla jego użytkowania. Nasz ekogroszek na sprzedaż w Bielsku Podlaskim powstaje przy użyciu najnowocześniejszej linii produkcyjnej w kraju, dzięki czemu każdy worek charakteryzuje się tymi samymi wartościami i cechami użytkowymi. Co więcej, korzystna cena ekogroszku TOP sprawia przy tym, że można także sporo zaoszczędzić podczas jego zakupu.

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

TOP ekogroszek jest przeznaczony do zastosowania w piecach na ekogroszek 5 klasy oraz ecodesign, wyposażonych w podajnik rusztowy lub rynnowy. Paliwo to odznacza się między innymi niższą emisją pyłów do atmosfery (w porównaniu do węgla spalanego w kotłach zasypowych), które negatywnie wpływają na czystość środowiska naturalnego, a także niezrównanym komfortem użytkowania. W pełni zautomatyzowane piece na dobry ekogroszek workowany bowiem same optymalizują proces spalania, zmniejszając cenę ogrzewania domu lub podgrzewania wody użytkowej. Ponadto piece wystarczy odwiedzać średnio jeden raz na dwa tygodnie (jednak nie rzadziej niż zaleca producent pieca) w celu uzupełnienia odpowiednio dużego zasobnika węglem opałowym TOP ekogroszek. Należy jednak bezwzględnie oczyszczać kocioł zgodnie z zaleceniami producenta. Brak tej czynności może spowodować odrzucenie gwarancji, co często wiąże się z bardzo dużymi kosztami usunięcia różnego typu awarii.

Jaki ekogroszek wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Ekogroszek to paliwo, które zawsze powinno cechować się jak najwyższą jakością, gdyż tylko wtedy w pełni odczujemy jego zalety. Istotna jest między innymi odpowiednia granulacja. W masie węgla ekogroszku liczy się jak najmniejszy udział podziarna w masie, a także całkowity brak nadziarna. Ponadto istotna jest także ilość wilgoci „na dotyk”, znana jako wilgoć przemijająca. To, co jednak jest najistotniejsze podczas zakupu ekogroszku workowanego, to parametry znajdujące się na etykiecie firmowej. Tylko one są w pełni wiążące i wiele mówią na temat jakości tego paliwa. Warto zwrócić szczególną uwagę na ilość siarki oraz wilgoci i parametr spiekania RI. Ponadto etykieta informuje kupującego suchy ekogroszek o pochodzeniu oraz o firmie, która zajmowała się o samego początku jego produkcją. Warto także kupować ekogroszek workowany, który jest znacznie bezpieczniejszym i pewniejszym wyborem niż zakup tego paliwa luzem. W worku znajduje się zawsze jego optymalna ilość zgodna z deklaracją na opakowaniu, a sam worek skutecznie reguluje temperaturę ekogroszku oraz poziom jego wilgoci. Warto jednak wiedzieć, że suchy ekogroszek to domena wyłącznie najlepszych producentów, dlatego zachęcamy do zakupu ekogroszku TOP w niskiej cenie.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek - renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Podczas produkcji ekogroszku workowanego TOP zwracamy uwagę na wszelkie kwestie, które mogą mieć wpływ na jego jakość oraz wartości użytkowe. Dokonujemy precyzyjnej i rygorystycznej selekcji półproduktów na kopalni, a także przykładamy dużą uwagę do procesów przesiewania oraz workowania, za pomocą legalizowanych wagoworkownic. Gwarantują one zawsze odpowiednią ilość tego paliwa w worku. Jesteśmy producentem ekogroszku, który przykłada dużą wagę także do detali, na które inni producenci nie zwracają żadnej uwagi, w tym na same opakowania. Większość producentów tego paliwa stosuje worki foliowe, podczas gdy postawiliśmy na worki polipropylenowe, które gwarantują optymalne warunki panujące w jego wnętrzu. Oferujemy ekogroszek w niskiej cenie za tonę także w Bielsku Podlaskim.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Bielsk Podlaski

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Bielsku Podlaskim? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Oferujemy także hurt ekogroszku w Bielsku Podlaskim, który dedykujemy klientom zużywającym duże ilości tego paliwa, między innymi do ogrzewania szkół oraz wielkopowierzchniowych obiektów firmowych. Zakup ekogroszku w cenach hurtowych jest zawsze opłacalny i ekonomiczny, dlatego stanowi optymalny wybór także dla dużych gospodarstw wielorodzinnych. Ponadto ekogroszek workowany w cenach hurtowych jest także znakomitym sposobem na rozwój własnej firmy. Do rozpoczęcia sprzedaży naszego ekogroszku wystarczy, że dysponujesz odpowiednio dużym utwardzonym placem oraz pojazdem z windą lub dźwigiem HDS. Z naszej strony gwarantujemy całą wiedzę i pomoc na każdym etapie podjęcia się współpracy z naszą firmą.

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do