ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Aleksandrowie Łódzkim.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Aleksandrowie Łódzkim i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego ekogroszku premium dostępnego w mieście Aleksandrów Łódzki? Mamy zatem coś właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z serią materiałów opałowych TOP ekogroszek, której wysoki poziom i imponujące cechy techniczne z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ekogroszek workowany dostępny w naszej ofercie ma przede wszystkim znacznie większą wartość opałową. To również niższe zawilgocenie oraz korzystniejsza zdolność spiekania, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to skuteczność z korzystnymi opłatami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. W naszym asortymencie online i magazynach w Aleksandrowie Łódzkim można zakupić kilka rodzajów materiału opałowego, które charakteryzują się różnymi parametrami. Jedno jest ciągle bez zmian – świetna cena ekogroszku, przez co każdy ma możliwość kupić dobry, a zarazem wydajny materiał bez nadwyrężania prywatnego czy firmowego portfela. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej w kwestii propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty używania ekogroszku w roli opału

Wysokiej jakości ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego najważniejszą zaletą jest szansa ograniczenia produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign albo kotle 5 klasy. W czasach, gdy smog jest ważnym zagrożeniem w wielu miejscowościach w naszym kraju, sięganie po mniej szkodliwe dla środowiska materiały opałowe jest najlepszym ruchem. To korzyści, które umożliwia dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a przy tym jest on opłacalnym rozwiązaniem, które pozwala zaoszczędzić pieniądze. Wybierając ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć budynek w odpowiednie, dopasowane do jego parametrów urządzenie. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej klasy piec na ekogroszek jest zaopatrzony w sprawną automatykę, która zapewnia precyzyjne spalanie i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Ponadto nowoczesne paliwo węglowe produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła przebiega sprawniej.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek, warto dokładnie sprawdzić jego parametry techniczne. To właśnie one decydują, czy wybrane innowacyjne źródło opału zapewni wystarczająco wysoką wydajność i czy pozwoli na bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie ekonomiczne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na samym początku dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma prawidłową granulację oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w kwestii składu – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu dobrym pomysłem jest ponadto poznać opinie o ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta oraz pozostałych użytkowników danego opału pomagają ustalić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest skorzystanie z oferty sprawdzonych i funkcjonujących od długiego czasu producentów, którzy są w stanie zapewnić nie tylko najlepszą jakość, ale również atrakcyjną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć, gdy postawisz na wykorzystanie węgla od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w Aleksandrowie Łódzkim, to w naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi podstawowymi zasadami są w szczególności najwyższy poziom oferowanych rozwiązań i optymalne parametry. Dzięki takiemu podejściu, stawiając na ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz także odpowiednią metodę załadunku (oddychające worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo, które jest precyzyjnie selekcjonowane i workowane. Podczas przeładowywania paliwa do 25-kilogramowych opakowań stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Dodatkowo z nami możesz nabyć ekogroszek w korzystnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Aleksandrów Łódzki

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Aleksandrowie Łódzkim? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo kupowany luzem do zapewnienia optymalnej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! Z nami możesz zakupić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, wykorzystując najwyższej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy także nieustannie odpowiednich dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na start. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do