ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Sieradzu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Sieradzu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz ekogroszku, którego parametry przewyższają te uwzględnione w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych? W takim razie polecamy linię produktów TOP Ekogroszek. Większość paliw węglowych dostępnych na rynku oferuje uziarnienie od 5 do 25 milimetrów, wartość opałową nieznacznie przewyższającą 24 MJ/kg, gdzie zawartość popiołu sięga nawet 12%. To jednak nie koniec, węgiel ekogroszek dostępny w punktach handlowych w Sieradzu to zawartość siarki do 1,2% czy wilgoci do 15%. Nie można zapomnieć o spiekalności często na poziomie 25 RI. TOP-owy ekogroszek premium znacząco przewyższa te wartości oczywiście na korzyść użytkownika. Wszystko dlatego, że od początku przyświecał nam jeden cel – sprzedaż ekogroszku najwyższej jakości po możliwie najkorzystniejszej cenie! Oczywiście cena ekogroszku zależy od wielu czynników, ma na to wpływ przede wszystkim jakość, ale również sposób produkcji. Najlepszy ekogroszek oferujemy w naszych składach w Sieradzu i internetowo!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Jest to najnowocześniejsze paliwo węglowe na rynku, które przewyższa parametrami inne dostępne w punktach sprzedaży. Ekogroszkiem, o którym piszemy, zaopatrzysz podajniki rusztowe i rynnowe w kotłach ecodesign i klasy 5. Takie połączenie gwarantuje niższą emisję pyłów, niż jest to w przypadku typowych kotłów węglowych zasypowych. Wysokiej jakości piec na ekogroszek i dobry ekogroszek to połączenie, które przede wszystkim zapewnia ekonomię spalania, ale również jest wyborem najbardziej ekologicznym. Ogrzejesz dom czy inny budynek dużo wydajniej. Węgiel opałowy, jaki proponujemy, to bardzo wygodne paliwo opałowe. Pakowany w workach jest łatwy w składowaniu, a niska zawartość popiołu ma dwie zalety: pierwsza to mniej zanieczyszczeń w kotłowni, a druga, ograniczenie wizyt w tym pomieszczeniu. Ekogroszek workowany i dobry kocioł to uzupełnianie zasobnika raz na dwa tygodnie! Nie można przy tym zapomnieć o okresowym czyszczeniu kotła zgodnie z normami producenta.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pewnie wiesz, że to, co na zewnątrz, to nie wszystko. Dokładnie tak samo jest w przypadku ekogroszku z linii produktów TOP ekogroszek. Jeśli chcesz kupić sprawdzone, nowoczesne paliwo opałowe, musisz postawić na suchy ekogroszek. Powinieneś znać zawartość siarki, wilgoci całkowitej czy spiekalności, nie mówiąc już o wartości opałowej. Wzrok i dotyk zapewnią jedynie możliwość sprawdzenia granulacji i ilości nadziarna czy podziarna. Wybieraj zatem ekogroszek workowany, którego parametry są opisane na worku, wówczas będziesz mieć wgląd we wszystkie dane na jego temat. Poza tym postaw na sprawdzoną firmę, która istnieje na rynku od lat, a opinie o ekogroszku wszystkich klientów są bardzo dobre. Takim przedsiębiorstwem jest marka TOP ekogroszek oferująca węgiel ekogroszek luzem lub w workach pakowanych po 25 kilogramów. Chcemy podkreślić, że warto stawiać na paliwo opałowe pakowane w workach, co uniemożliwia dostanie się do niego wilgoci. Stawiając na TOP ekogroszek, otrzymujesz bryłki czystego węgla bez zbędnego pyłu i miału w opakowaniu. Cena ekogroszku mimo jakości będzie konkurencyjna!

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

W firmie TOP ekogroszek zawsze skupiamy się na jakości. Dbamy o każdy szczegół podczas produkcji ekogroszku, zaczynając od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni i kończąc na workowaniu zalegalizowanymi wagoworkownicami. Dzięki temu ekogroszek workowany ma zawsze 25 kilogramów. Oferujemy produkt zbadany w laboratorium, nasze ekogroszki zabezpieczone są przed wilgocią. Co więcej, TOP ekogroszek pakowany jest jest w oddychające worki polipropylenowe, dzięki czemu jest on zabezpieczony przed wilgocią. Producent ekogroszku powinien dbać o jakość, ale także koszty produkcji. Osiągnęliśmy efekt skali w trakcie tworzenia bryłek, dlatego cena za tonę ekogroszku pozytywnie Cię zaskoczy.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Sieradz

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Sieradzu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Ekogroszek w cenach hurtowych? To możliwe, wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a przedstawimy Ci ofertę. Jeśli ogrzewasz hotel, magazyn czy szkołę – warto postawić na zakup ekogroszku hurtem. Prowadzisz działalność w Sieradzu i masz wolny plac z utwardzoną powierzchnią, wózek widłowy i HDS? W takim razie zostań oficjalnym dystrybutorem produktów TOP ekogroszek. Zaistniej na tym perspektywicznym rynku, sprzedawaj ekogroszek workowany klientom detalicznym. Zaopatrujemy w towar i wiedzę, pomagamy z biznesplanem i oferujemy pomoc w zareklamowaniu Twojego przedsiębiorstwa.

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do