ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Mszanie Dolnej.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Mszanie Dolnej i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać zalety najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Mszana Dolna? Mamy zatem coś właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z linią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której znakomita jakość oraz niezwykle korzystne parametry bez wątpliwości sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym asortymencie ma przede wszystkim o wiele większą wartość opałową. Jego cechy to również mniejsza wilgoć oraz lepsza spiekalność, niż przewidziano w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to doskonałe parametry z atrakcyjnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W naszej ofercie online i fizycznych placówkach w mieście Mszana Dolna dostępnych jest kilka rodzajów paliwa, które cechują się odmiennymi właściwościami. Jedno pozostaje ciągle bez zmian – korzystna cena ekogroszku, przez co możesz zakupić pewny oraz ekonomiczny materiał bez nadwyrężania rodzinnego lub firmowego portfela. Zachęcamy do zaznajomienia się z detalami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który charakteryzuje się szczególnie możliwością ograniczenia produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign bądź piecu 5 klasy. W czasach, gdy smog jest istotnym zagrożeniem w licznych miastach w naszym kraju, stawianie na neutralne dla otoczenia materiały opałowe jest najbardziej odpowiednim wyborem. Tak właśnie działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a przy tym jest on atrakcyjnym finansowo rozwiązaniem, które pozwala zaoszczędzić pieniądze. Kupując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć budynek w optymalne, dostosowane do cech opału sprzęty. Mowa o kotłach klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Dobrej jakości kocioł na ekogroszek ma stosowną automatykę, która gwarantuje optymalne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do minimum. Co więcej, innowacyjne paliwo węglowe pozostawia po sobie naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega sprawniej.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek, warto zwrócić szczególną uwagę na oferowane parametry techniczne. To w końcu one decydują, czy nabyte nowoczesne źródło opału będzie efektywne i czy umożliwi bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie dowolnego budynku. Przed rozpoczęciem używania produktu dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma prawidłową granulację, a także zawartość podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna oraz nadziarna. Przed ostatecznym wyborem dobrym pomysłem jest także sprawdzić opinie o ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta oraz pozostałych klientów pozwalają określić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest skorzystanie z produktów doświadczonych i działających od wielu lat producentów, którzy są w stanie zapewnić nie tylko najlepszą jakość, ale jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w Mszanie Dolnej, to w naszym asortymencie z łatwością znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności najwyższy poziom i znakomite parametry. Dzięki temu, stawiając na ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na odpowiednią metodę załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest w uważny sposób oczyszczane i pakowane. Na etapie przeładowywania paliwa do ważących dwadzieścia pięć kg opakowań używamy tylko legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo z nami możesz nabyć ekogroszek w rewelacyjnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Mszana Dolna

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Mszanie Dolnej? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub nabyty luzem do zagwarantowania prawidłowej temperatury w swoim budynku? W takim razie mamy propozycję skierowaną do Ciebie! Z nami możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy obiektu przemysłowego, wykorzystując wysokiej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka także stale zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy pragną otworzyć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do