ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Andrychowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Andrychowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najbardziej wydajnego ekogroszku premium sprzedawanego w Andrychowie? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z linią produktów TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz niezwykle korzystne cechy techniczne na pewno spełnią potrzeby nawet szczególnie wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym sklepie ma w pierwszej kolejności znacznie większą wartość opałową. To także niższa zawartość wilgoci i lepsza spiekalność, niż przewidziano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP łączy wysoką jakość z korzystnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów online i fizycznych placówkach w Andrychowie możesz znaleźć wiele odmian opału, które różnią się od siebie cechami. Jedna kwestia jest stała – świetna cena ekogroszku, co sprawia, że masz możliwość nabyć pewny oraz efektywny materiał bez wykorzystywania całego rodzinnego czy firmowego portfela. Zapraszamy do poznania informacji w kwestii produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystania ekogroszku w roli opału

Dobry ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego największą zaletą jest możliwość zmniejszenia produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign bądź piecu 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest istotnym problemem w wielu miejscach nad Wisłą, decydowanie się na mniej szkodliwe dla środowiska materiały opałowe jest najrozsądniejszym ruchem. Tak właśnie działa dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a dodatkowo jest ekonomicznym wyborem, który pozwala uzyskać spore oszczędności. Wybierając ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć ogrzewany lokal w odpowiednie, pasujące do cech opału urządzenie. Chodzi o piece klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Dobrej jakości piec na ekogroszek workowany jest wyposażony w stosowną automatykę, która gwarantuje optymalne ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Dodatkowo innowacyjne paliwo produkuje minimalne ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając dany produkt, powinno się przeanalizować oferowane parametry. To w końcu od ich wartości zależy, czy nabyte innowacyjne paliwo będzie wydajne i czy zagwarantuje bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie korzystne finansowo ogrzewanie danego lokalu. Na starcie dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma prawidłową strukturę, a także udział podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w kwestii składu – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna i nadziarna. Przed zakupem dobrym pomysłem jest ponadto poznać opinie o ekogroszku. Dane od producenta i innych klientów pozwalają stwierdzić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i optymalną spiekalnością. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje sprawdzonych i zajmujących się tego typu działalnością od długiego czasu producentów, którzy są w stanie dostarczyć nie tylko doskonałą jakość, lecz jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w Andrychowie, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie produkty dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki standard oraz optymalne parametry. Dzięki takiemu podejściu, zamawiając ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na odpowiedni sposób załadunku (oddychające worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo, które jest w staranny sposób przesiewane i workowane. W trakcie przesypywania opału do 25-kilogramowych opakowań stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Ponadto z nami możesz nabyć ekogroszek w rewelacyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Andrychów

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Andrychowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany albo nabyty luzem do ogrzewania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wybierając najwyższej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka również nieustannie odpowiednich dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do