ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Kętach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Kętach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego ekogroszku premium sprzedawanego w mieście Kęty? W takiej sytuacji zapraszamy do zapoznania się z linią opału TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz doskonałe parametry z pewnością sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Ekogroszek workowany dostępny w naszym asortymencie ma przede wszystkim o wiele większą wartość opałową. To również mniejsza wilgoć i lepsza spiekalność, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to połączenie świetnych parametrów z niskimi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Wśród naszych produktów online i składach opału w mieście Kęty możesz znaleźć kilka odmian materiału grzewczego, które różnią się od siebie cechami. Jedna kwestia jest stała – świetna cena ekogroszku, przez co masz możliwość kupić sprawdzony oraz ekonomiczny opał bez wykorzystywania całego prywatnego lub służbowego budżetu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej jakości ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego największą zaletą jest szansa ograniczenia wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign czy piecu 5 klasy. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest znaczącym zagrożeniem w licznych miejscowościach w Polsce, stawianie na neutralne dla natury paliwa jest najrozsądniejszym wyborem. W ten sposób działa dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a jednocześnie jest on korzystnym finansowo rozwiązaniem, które umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Stawiając na ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć budynek w optymalne, pasujące do cech opału sprzęty. Mowa o piecach klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Odpowiednio skonstruowany kocioł na ekogroszek workowany jest wyposażony w odpowiednią automatykę, która gwarantuje precyzyjne ogrzewanie i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe generuje minimalne ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie aspekty są najważniejsze przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy zwrócić uwagę na jego aspekty techniczne. To w końcu od ich wartości zależy, czy nabyte innowacyjne paliwo będzie wydajne oraz czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem korzystne finansowo ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed rozpoczęciem stosowania produktu dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią granulację, a także zawartość podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań należy ponadto sprawdzić oceny ekogroszku. Informacje od producenta oraz innych klientów pozwalają stwierdzić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe charakteryzuje się najwyższą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszym pomysłem jest wykorzystanie oferty doświadczonych i funkcjonujących od wielu lat producentów, którzy mogą zapewnić nie tylko wysoką jakość, ale również niską cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy zdecydujesz się na zastosowanie węgla marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli chcesz zakupić dobry jakościowo ekogroszek workowany w Kętach, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim wysoki standard oraz optymalne parametry. Ze względu na takie podejście, zamawiając ekogroszek prosto od producenta, masz gwarancję, że wybierasz również prawidłową metodę załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest w uważny sposób przesiewane i workowane. Na etapie przesypywania opału do ważących dwadzieścia pięć kg worków wykorzystujemy wyłącznie legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo w naszej firmie możesz nabyć ekogroszek w rewelacyjnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Kęty

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Kętach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do zagwarantowania odpowiedniej temperatury w swoim budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! U nas możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, przedszkola czy obiektu przemysłowego, stawiając na najwyższej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka również stale profesjonalnych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na start. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do