ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Pasłęku.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Pasłęku i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku w Pasłęku? W takim razie zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą materiałów opałowych TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz niezwykle korzystne parametry na pewno spełnią potrzeby nawet szczególnie wymagających klientów. Ekogroszek opałowy dostępny w naszym asortymencie wyróżnia się w pierwszej kolejności znacznie korzystniejszą wartością opałową. Jego zalety to również niższe zawilgocenie i korzystniejsza wielkość spieków, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to efektywność z przystępnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Wśród naszych produktów online i fizycznych lokalizacjach w Pasłęku dostępnych jest wiele odmian materiału opałowego, które różnią się od siebie cechami. Jedno pozostaje niezmienne – niska cena ekogroszku, co sprawia, że możesz zamówić pewny i ekonomiczny materiał bez potrzeby wykorzystywania całego osobistego czy firmowego budżetu. Zapraszamy do zapoznania się z detalami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego najważniejszą zaletą jest szansa redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy czy ecodesing. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest znaczącym problemem w licznych miastach w Polsce, sięganie po bezpieczne dla otoczenia materiały opałowe jest najlepszym ruchem. To korzyści, które umożliwia dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a dodatkowo jest ekonomicznym wyborem, który umożliwia zaoszczędzić spore kwoty. Kupując ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć budynek we właściwe, dostosowane do cech materiału sprzęty. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej klasy kocioł wykorzystujący ekogroszek workowany jest wyposażony w stosowną automatykę, która gwarantuje precyzyjne ogrzewanie i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Ponadto nowoczesne paliwo generuje bardzo niewielkie ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy zwrócić uwagę na oferowane parametry. To właśnie one decydują, czy wybrane innowacyjne źródło energii będzie efektywne i czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem ekonomiczne ogrzewanie danego lokalu. Przed rozpoczęciem stosowania produktu należy sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę, a także udział podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w kwestii składu – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. Przed zakupem warto także przeczytać opinie o ekogroszku. Dane pochodzące od producenta i pozostałych klientów pozwalają określić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i optymalną zdolnością spiekania. Najlepszym wyborem jest wykorzystanie produktów doświadczonych i zajmujących się tego typu działalnością od wielu lat firm, które mogą zagwarantować nie tylko doskonałą jakość, ale jednocześnie niską cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest w przypadku zakupu paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Pasłęk, to w naszym sklepie na pewno znajdziesz odpowiednie propozycje dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi najistotniejszymi zasadami są w szczególności wysoki standard i optymalne parametry. Ze względu na taki sposób działania, zamawiając ekogroszek prosto od producenta, masz gwarancję, że wybierasz również właściwą metodę załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo, które jest starannie selekcjonowane i workowane. W trakcie przesypywania paliwa do 25-kilogramowych opakowań wykorzystujemy wyłącznie legalizowane wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz nabyć ekogroszek w rewelacyjnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Pasłęk

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Pasłęku? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany albo nabyty luzem do zapewnienia optymalnej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku, stawiając na najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy także nieustannie profesjonalnych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na początek. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do