ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Poddębicach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Poddębicach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w Poddębicach? Mamy zatem ofertę specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z serią produktów TOP ekogroszek, której wysoki poziom oraz doskonałe parametry techniczne z pewnością spełnią oczekiwania nawet osób o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek dostępny u nas wyróżnia się przede wszystkim o wiele korzystniejszą wartością opałową. To także niższa zawartość wilgoci oraz lepsza zdolność spiekania, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to doskonałe parametry z atrakcyjnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Wśród naszych produktów na serwisie internetowym i fizycznych lokalizacjach w Poddębicach dostępnych jest kilka typów opału, które cechują się odmiennymi parametrami. Jedno jest niezmienne – niska cena ekogroszku, dzięki której masz możliwość kupić dobry oraz efektywny materiał opałowy bez konieczności nadwyrężania domowego lub służbowego budżetu. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej w kwestii propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej jakości ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który odznacza się przede wszystkim możliwością zmniejszenia produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign bądź piecu 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy słaby stan powietrza jest poważnym zagrożeniem w wielu miastach nad Wisłą, stawianie na mniej szkodliwe dla środowiska paliwa jest najrozsądniejszym ruchem. To korzyści, które umożliwia dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a do tego jest on opłacalnym wyborem, który pozwala uzyskać spore oszczędności. Stawiając na ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć ogrzewany budynek w odpowiednie, dostosowane do cech opału urządzenie. Chodzi o kotły klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej klasy kocioł zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w sprawną automatykę, która zapewnia optymalne działanie wszystkich procesów i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega szybciej.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek, należy zwrócić szczególną uwagę na oferowane parametry. To w końcu od nich zależy, czy wybrane nowoczesne paliwo będzie efektywne oraz czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie opłacalne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed przejściem do używania materiału należy sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma prawidłową granulację oraz zawartość podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w kwestii zawartości ziaren – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu należy również przeczytać opinie o ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta i wcześniejszych użytkowników danego materiału opałowego pozwalają określić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i właściwą wielkością spieków. Najlepszym pomysłem jest skorzystanie z oferty doświadczonych i funkcjonujących od długiego czasu producentów, którzy mogą zapewnić nie tylko doskonałą jakość, lecz jednocześnie przystępną cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć w przypadku zakupu opału od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli chcesz nabyć dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Poddębice, to w naszym asortymencie z pewnością znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki standard oraz rewelacyjne parametry techniczne. Ze względu na taki sposób działania, zamawiając ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na prawidłowy sposób załadunku (oddychające worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest w staranny sposób przesiewane i workowane. Na etapie przesypywania materiału do ważących dwadzieścia pięć kg worków stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Ponadto z nami możesz zakupić ekogroszek w rewelacyjnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Poddębice

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Poddębicach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do zapewnienia prawidłowej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę skierowaną do Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, placówki edukacyjnej czy magazynu, stawiając na doskonałej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka także nieustannie odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do