ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców we Włoszczowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

we Włoszczowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najwyższej jakości ekogroszku premium w mieście Włoszczowa? Mamy zatem ofertę specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą opału TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz doskonałe parametry bez wątpienia sprostają wymaganiom nawet szczególnie wymagających klientów. Ekogroszek dostępny w naszej ofercie ma w pierwszej kolejności znacznie wyższą wartość opałową. Jego cechy to także niższe zawilgocenie czy korzystniejsza zdolność spiekania, niż zostały przewidziane w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to świetne parametry z przystępnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W naszym asortymencie online i magazynach w mieście Włoszczowa dostępnych jest wiele wariantów materiału grzewczego, które różnią się między sobą parametrami. Jedna kwestia jest stała – korzystna cena ekogroszku, dzięki czemu każdy ma możliwość zamówić sprawdzony oraz ekonomiczny materiał bez konieczności wykorzystywania całego prywatnego lub firmowego budżetu. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej w kwestii propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystywania ekogroszku w roli opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który cechuje się przede wszystkim możliwością zmniejszenia produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu 5 klasy albo ecodesing. W czasach, gdy smog jest ważnym problemem w wielu miastach w naszym kraju, sięganie po mniej szkodliwe dla środowiska paliwa jest najbardziej odpowiednim wyborem. To korzyści, które umożliwia nasz dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a jednocześnie jest on atrakcyjnym finansowo rozwiązaniem, które umożliwia uzyskać spore oszczędności. Wykorzystując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć ogrzewany budynek we właściwe, dopasowane do cech materiału urządzenie. Mowa o piecach klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Odpowiednio dobrany piec wykorzystujący ekogroszek workowany jest wyposażony w odpowiednią automatykę, która gwarantuje precyzyjne ogrzewanie i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w kotłowni do minimum. Co więcej, nowoczesne paliwo zostawia bardzo niewielkie ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek opałowy, należy zwrócić uwagę na oferowane parametry techniczne. To właśnie od ich wartości zależy, czy nabyte nowoczesne paliwo będzie efektywne oraz czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem ekonomiczne ogrzewanie danego lokalu. Przed przejściem do stosowania materiału należy sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma prawidłową strukturę, a także zawartość podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna oraz nadziarna. Przed ostatecznym wyborem należy także przeczytać opinie o ekogroszku. Dane pochodzące od producenta i pozostałych użytkowników danego materiału opałowego pozwalają określić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i optymalną zdolnością spiekania. Najlepszym wyborem jest postawienie na propozycje renomowanych i działających od długiego czasu firm, które są w stanie zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, lecz jednocześnie przystępną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest w przypadku zakupu produktów marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli chcesz wykorzystać dobry jakościowo ekogroszek workowany we Włoszczowie, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim najwyższy standard i znakomite parametry. Ze względu na taki sposób działania, stawiając na ekogroszek prosto od producenta, masz pewność, że wybierasz również właściwą metodę załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest starannie selekcjonowane i workowane. W trakcie przeładowywania paliwa do 25-kilogramowych worków stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Ponadto w naszej firmie możesz zamówić ekogroszek w korzystnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Włoszczowa

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych we Włoszczowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo kupowany luzem do ogrzania swojego budynku? W takim przypadku mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! U nas możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, szkoły czy magazynu, wybierając najwyższej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy również stale profesjonalnych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy chcą rozpocząć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na początek. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do