ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Nowym Sączu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Nowym Sączu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać zalety najlepszego ekogroszku premium w mieście Nowy Sącz? Mamy zatem ofertę specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której świetna jakość oraz imponujące parametry bez wątpliwości sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Ekogroszek workowany dostępny u nas odznacza się już od pierwszych momentów stosowania znacznie większą wartością opałową. To także niższe zawilgocenie i korzystniejsza zdolność spiekania, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to doskonałe parametry z niskimi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. W naszym asortymencie na stronie internetowej i składach opału w Nowym Sączu dostępnych jest wiele odmian opału, które różnią się między sobą parametrami. Jedno pozostaje stałe – niska cena ekogroszku, co sprawia, że masz możliwość kupić dobry i efektywny materiał opałowy bez konieczności nadwyrężania prywatnego czy firmowego portfela. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej w kwestii produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z używania ekogroszku jako opału

Dobry ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego największą zaletą jest możliwość zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy albo ecodesing. Szczególnie teraz, gdy smog jest istotnym problemem w wielu miastach w Polsce, decydowanie się na neutralne dla otoczenia paliwa jest najlepszym wyborem. To korzyści, które umożliwia nasz dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a przy tym jest on opłacalnym wyborem, który umożliwia uzyskać spore oszczędności. Wybierając ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć ogrzewany budynek we właściwe, pasujące do cech opału sprzęty. Mowa o piecach klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej jakości piec zasilany ekogroszkiem ma właściwą automatykę, która zapewnia optymalne działanie wszystkich procesów i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w ciepłowni do minimum. Co więcej, nowoczesne paliwo zostawia bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie kwestie są istotne w momencie zakupu?

Wybierając właściwy produkt, warto zwrócić uwagę na jego parametry techniczne. To właśnie ich wartości decydują, czy wybrane nowoczesne źródło opału będzie efektywne i czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie ekonomiczne ogrzewanie danego lokalu. Przed rozpoczęciem użytkowania produktu dobrze jest zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią granulację, a także zawartość podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w kwestii składu – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań dobrym pomysłem jest także przeczytać opinie o ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta oraz pozostałych użytkowników danego materiału opałowego pozwalają określić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i optymalną zdolnością spiekania. Najlepszym wyborem jest postawienie na propozycje doświadczonych i funkcjonujących od wielu lat firm, które są w stanie dostarczyć nie tylko wysoką jakość, ale także niską cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest w przypadku zakupu produktów od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w wysokiej jakości ekogroszek workowany w Nowym Sączu, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz odpowiednie produkty dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim wysoki poziom i znakomite parametry techniczne. Ze względu na takie podejście, kupując ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz także właściwą metodę załadunku (oddychające worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo, które jest uważnie oczyszczane i workowane. Na etapie przesypywania materiału do 25-kilogramowych opakowań wykorzystujemy jedynie legalizowane wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Nowy Sącz

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Nowym Sączu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo kupowany luzem do zagwarantowania prawidłowej temperatury w swoim budynku? W takim przypadku mamy propozycję skierowaną właśnie do Ciebie! Dzięki naszej firmie możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, placówki edukacyjnej czy magazynu, wybierając najwyższej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy również stale profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na początek. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do