ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Gniewkowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Gniewkowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najwyższej jakości ekogroszku premium dostępnego w Gniewkowie? Mamy zatem ofertę specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoka klasa i niezwykle korzystne parametry na pewno sprostają wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Ekogroszek dostępny w naszej ofercie ma przede wszystkim o wiele wyższą wartość opałową. Jego zalety to również niższa wilgoć czy lepsza spiekalność, niż założono w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to świetne parametry z korzystnymi opłatami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W naszym asortymencie online i magazynach w Gniewkowie możesz znaleźć kilka rodzajów materiału opałowego, które różnią się między sobą właściwościami. Jedno jest ciągle bez zmian – atrakcyjna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz kupić sprawdzony i efektywny materiał bez konieczności nadwyrężania prywatnego czy firmowego portfela. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego najważniejszą zaletą jest możliwość redukcji emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign lub piecu 5 klasy. W czasach, gdy smog jest istotnym zagrożeniem w licznych miastach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla środowiska materiały jest najrozsądniejszym ruchem. W ten sposób działa dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a do tego jest on korzystnym finansowo wyborem, który umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Kupując ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć budynek w optymalne, pasujące do cech opału urządzenie. Dobrym wyborem będą piece klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej klasy kocioł wykorzystujący ekogroszek workowany ma właściwą automatykę, która gwarantuje optymalne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Ponadto innowacyjne paliwo węglowe generuje bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega sprawniej.

Jak wybrać ekogroszek – jakie czynniki są istotne w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek opałowy, należy zwrócić uwagę na jego parametry. To właśnie one decydują, czy nabyte innowacyjne paliwo będzie wydajne i czy pozwoli na bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie danego budynku. Przed rozpoczęciem stosowania materiału dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość oraz skład ziarnowy. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w kwestii proporcji ziaren – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu należy także przeczytać oceny ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i wcześniejszych użytkowników danego opału pozwalają stwierdzić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i optymalną spiekalnością. Najlepszą decyzją jest wykorzystanie oferty sprawdzonych i zajmujących się tego typu działalnością od wielu lat producentów, którzy mogą zapewnić nie tylko doskonałą jakość, lecz jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć, gdy postawisz na wykorzystanie paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w Gniewkowie, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz odpowiednie produkty dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności wysoki standard oraz optymalne parametry techniczne. Ze względu na taki sposób działania, stawiając na ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz również właściwy sposób pakowania (oddychające worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest starannie przesiewane i pakowane. W trakcie przesypywania paliwa do ważących dwadzieścia pięć kg worków wykorzystujemy wyłącznie legalizowane wagoworkownice. Ponadto u nas możesz zakupić ekogroszek w korzystnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Gniewkowo

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Gniewkowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do ogrzania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zakupić nowoczesne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, przedszkola czy magazynu, wybierając wysokiej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy także nieustannie odpowiednich dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na początek. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do