ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Tuszynie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Tuszynie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w Tuszynie? W takim razie zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której znakomita jakość oraz niezwykle korzystne parametry bez wątpienia spełnią potrzeby nawet osób o szczególnych wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas charakteryzuje się już od pierwszych momentów wykorzystywania o wiele wyższą wartością opałową. To także niższe zawilgocenie i korzystniejsza zdolność spiekania, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany TOP to połączenie wysokiej jakości z atrakcyjnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. W naszej ofercie na stronie internetowej i składach opału w mieście Tuszyn dostępnych jest kilka rodzajów opału, które odznaczają się innymi cechami. Jedno pozostaje stałe – niska cena ekogroszku, co sprawia, że każdy ma możliwość nabyć dobry i wydajny materiał opałowy bez wykorzystywania całego osobistego lub firmowego portfela. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej jakości ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest możliwość zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu 5 klasy czy ecodesing. Zwłaszcza teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest ważnym zagrożeniem w wielu miastach nad Wisłą, stawianie na mniej szkodliwe dla otoczenia paliwa jest najrozsądniejszym wyborem. To korzyści, które umożliwia nasz dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a do tego jest ekonomicznym wyborem, który umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Wybierając ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy wyposażyć budynek we właściwe, dopasowane do jego parametrów urządzenie. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Właściwie skonstruowany kocioł wykorzystujący ekogroszek ma właściwą automatykę, która zapewnia optymalne ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, innowacyjne paliwo węglowe zostawia naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jak wybrać ekogroszek – jakie czynniki są istotne przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, warto zwrócić uwagę na jego aspekty techniczne. To w końcu ich wartości decydują, czy zakupione innowacyjne paliwo będzie wydajne oraz czy umożliwi bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na samym początku warto sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość, a także udział podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań należy również przeczytać opinie o ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta oraz innych klientów pozwalają stwierdzić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i odpowiednią zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest postawienie na ofertę doświadczonych i działających od długiego czasu firm, które są w stanie zagwarantować nie tylko doskonałą jakość, ale również niską cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć, gdy postawisz na zakup węgla marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli chcesz zakupić dobry jakościowo ekogroszek workowany w Tuszynie, to w naszym sklepie na pewno znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności najwyższy poziom i optymalne parametry techniczne. Dzięki temu, zamawiając ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz również prawidłowy sposób załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest uważnie selekcjonowane i workowane. Na etapie przesypywania opału do ważących 25 kg opakowań stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo w naszej firmie możesz nabyć ekogroszek w atrakcyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Tuszyn

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Tuszynie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany albo nabyty luzem do ogrzewania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! Dzięki naszej firmie możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, wybierając wysokiej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy ponadto stale profesjonalnych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na start. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do