ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Pionkach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Pionkach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w mieście Pionki? W takiej sytuacji zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której znakomity poziom oraz imponujące parametry z pewnością sprostają wymaganiom nawet osób o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie ma przede wszystkim znacznie wyższą wartość opałową. Jego atuty to również niższe zawilgocenie i lepsza spiekalność, niż założono w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to doskonałe parametry z przystępnymi opłatami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. W naszej ofercie na serwisie internetowym i fizycznych lokalizacjach w mieście Pionki dostępnych jest wiele wariantów materiału opałowego, które charakteryzują się różnymi parametrami. Jedno pozostaje ciągle bez zmian – niska cena ekogroszku, dzięki której możesz nabyć pewny oraz wydajny opał bez nadwyrężania prywatnego czy służbowego budżetu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty używania ekogroszku jako opału

Wysokiej jakości ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego największą zaletą jest możliwość redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign albo piecu 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest ważnym zagrożeniem w wielu miejscach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla natury paliwa jest najrozsądniejszym wyborem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a do tego jest korzystnym finansowo rozwiązaniem, które pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć budynek w optymalne, dopasowane do jego parametrów sprzęty. Mowa o piecach klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Właściwie dobrany piec zasilany ekogroszkiem ma właściwą automatykę, która gwarantuje prawidłowe ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, innowacyjne paliwo węglowe zostawia bardzo niewielkie ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, warto zwrócić szczególną uwagę na jego aspekty techniczne. To właśnie ich wartości decydują, czy zakupione innowacyjne paliwo będzie wydajne i czy pozwoli na bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem opłacalne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na samym początku warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią ziarnistość, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, ziarnistość powinna być równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu dobrą praktyką jest ponadto sprawdzić opinie o ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta oraz innych użytkowników danego materiału opałowego pozwalają ustalić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i optymalną spiekalnością. Najlepszym pomysłem jest postawienie na propozycje sprawdzonych i zajmujących się taką działalnością od długiego czasu firm, które mogą dostarczyć nie tylko najlepszą jakość, ale również przystępną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu produktów od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię wysokiej jakości ekogroszek workowany w Pionkach, to w naszym sklepie bez wątpienia znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najistotniejszymi założeniami są przede wszystkim wysoki standard oferowanych rozwiązań i doskonałe parametry techniczne. Ze względu na taki sposób działania, stawiając na ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz gwarancję, że wybierasz przy tym prawidłowy sposób pakowania (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo, które jest precyzyjnie selekcjonowane i workowane. Na etapie przeładowywania materiału do ważących 25 kg worków stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz zamówić ekogroszek w niskiej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Pionki

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Pionkach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do ogrzewania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę skierowaną właśnie do Ciebie! W naszym sklepie możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, przedszkola czy obiektu przemysłowego, wykorzystując doskonałej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy również stale zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na start. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do