ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Żukowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Żukowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najwyższej jakości ekogroszku premium dostępnego w mieście Żukowo? W takim przypadku zapraszamy do zapoznania się z linią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoka jakość i doskonałe parametry na pewno sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas charakteryzuje się już od pierwszych momentów używania o wiele korzystniejszą wartością opałową. To także mniejsza zawartość wilgoci i lepsza spiekalność, niż przewidziano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to doskonałe parametry z atrakcyjnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. W naszej ofercie online i składach opału w mieście Żukowo znajdziesz kilka wariantów materiału opałowego, które charakteryzują się odmiennymi parametrami. Jedna kwestia jest niezmienna – atrakcyjna cena ekogroszku, co sprawia, że każdy klient ma możliwość zamówić pewny, a zarazem wydajny opał bez konieczności wykorzystywania całego prywatnego czy służbowego budżetu. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystywania ekogroszku w roli opału

Dobry ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który odznacza się szczególnie możliwością zmniejszenia produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy czy ecodesing. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest znaczącym problemem w licznych miejscowościach w całym kraju, decydowanie się na neutralne dla środowiska materiały opałowe jest najrozsądniejszym wyborem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a dodatkowo jest on ekonomicznym wyborem, który pozwala zaoszczędzić spore kwoty. Stawiając na ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć ogrzewany lokal we właściwe, dostosowane do cech opału urządzenie. Dobrym wyborem będą piece klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Odpowiednio skonstruowany kocioł wykorzystujący ekogroszek workowany ma właściwą automatykę, która gwarantuje prawidłowe spalanie i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, nowoczesne paliwo pozostawia po sobie naprawdę znikome ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie czynniki są kluczowe w momencie zakupu?

Wybierając konkretny produkt, warto zwrócić szczególną uwagę na oferowane parametry. To właśnie one decydują, czy wybrane innowacyjne źródło energii zapewni odpowiednią wydajność i czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie opłacalne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed przejściem do użytkowania produktu dobrze jest zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową granulację, a także udział podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii składu – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna oraz nadziarna. Przed zakupem należy ponadto przeczytać recenzje ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta oraz innych klientów pomagają stwierdzić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszym wyborem jest użycie oferty sprawdzonych i działających od długiego czasu firm, które są w stanie zapewnić nie tylko najlepszą jakość, lecz jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć w przypadku zakupu paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Żukowo, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz odpowiednie produkty dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najistotniejszymi zasadami są w szczególności wysoki standard sprzedawanych produktów i rewelacyjne parametry. Dzięki takiemu podejściu, kupując ekogroszek od producenta, możesz liczyć na prawidłową metodę pakowania (oddychające worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo, które jest starannie oczyszczane i workowane. W trakcie przesypywania opału do ważących 25 kilogramów worków wykorzystujemy tylko zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Co więcej, u nas możesz zamówić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Żukowo

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Żukowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub kupowany luzem do ogrzewania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę skierowaną do Ciebie! Z nami możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wykorzystując doskonałej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka ponadto nieustannie zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą rozpocząć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do