ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Starym Sączu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Starym Sączu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Stary Sącz? W takiej sytuacji zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której wysoki poziom i doskonałe parametry z pewnością spełnią potrzeby nawet klientów o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas cechuje się już od pierwszych momentów używania znacznie korzystniejszą wartością opałową. To także mniejsza wilgoć i lepsza wielkość spieków, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP łączy wysoką klasę z niskimi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Wśród naszych produktów na stronie internetowej i fizycznych lokalizacjach w mieście Stary Sącz możesz znaleźć wiele odmian materiału opałowego, które charakteryzują się odmiennymi właściwościami. Jedno pozostaje ciągle bez zmian – atrakcyjna cena ekogroszku, dzięki czemu masz możliwość zamówić sprawdzony oraz efektywny materiał opałowy bez konieczności nadwyrężania rodzinnego lub firmowego portfela. Zachęcamy do poznania informacji w kwestii propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystania ekogroszku jako opału

Wysokiej jakości ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest możliwość ograniczenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign lub kotle 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy słaby stan powietrza jest poważnym zagrożeniem w wielu miejscach nad Wisłą, stawianie na mniej szkodliwe dla środowiska paliwa jest najlepszym ruchem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a jednocześnie jest on opłacalnym wyborem, który umożliwia uzyskać spore oszczędności. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć ogrzewany lokal we właściwe, pasujące do cech opału urządzenie. Chodzi o piece najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Dobrej jakości kocioł na ekogroszek workowany ma odpowiednią automatykę, która gwarantuje precyzyjne działanie procesów ogrzewania i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do minimum. Ponadto innowacyjne paliwo produkuje bardzo niewielkie ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając dany opał, warto zwrócić uwagę na jego aspekty techniczne. To właśnie od ich wartości zależy, czy wybrane nowoczesne źródło energii będzie wydajne i czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie każdego budynku. Przed rozpoczęciem użytkowania produktu dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii proporcji ziaren – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna oraz nadziarna. Przed ostatecznym wyborem należy również poznać opinie o ekogroszku. Dane pochodzące od producenta i pozostałych użytkowników danego opału pozwalają stwierdzić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest skorzystanie z produktów doświadczonych i działających od długiego czasu producentów, którzy są w stanie zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, ale również atrakcyjną cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć, gdy postawisz na zastosowanie paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Stary Sącz, to w naszym asortymencie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie propozycje dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najważniejszymi założeniami są w szczególności najwyższy standard sprzedawanych produktów oraz optymalne parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, zamawiając ekogroszek prosto od producenta, masz pewność, że wybierasz także odpowiedni sposób pakowania (oddychające worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo, które jest w staranny sposób przesiewane i pakowane. W trakcie przeładowywania opału do 25-kilogramowych opakowań wykorzystujemy jedynie legalizowane wagoworkownice. Ponadto z nami możesz zakupić ekogroszek w niskiej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Stary Sącz

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Starym Sączu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany albo nabyty luzem do zapewnienia właściwej temperatury w swoim budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku, stawiając na doskonałej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka również stale zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na początek. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do