ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Częstochowie .
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Częstochowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

TOP ekogroszek premium sprzedawany w Częstochowie z pewnością zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują najlepszego ekogroszku w korzystnej cenie. Oferowany przez naszą firmę ekogroszek workowany jest wykonany z węgla kamiennego i wyróżnia się na rynku spełnieniem wszelkich wytycznych stawianych przez Rozporządzenie o Normach Jakości Paliw Stałych. Wśród wymogów warto wymienić między innymi wartość opałową równą lub wyższą niż 25 MJ/kg, ziarno w zakresie od 5 do 25 mm średnicy, a także zawartość popiołu, wilgoci oraz siarki nie większa niż kolejno 12%, 15% oraz 1,2%. Wśród parametrów warto także wspomnieć o spiekalności, która może wynosić maksymalnie 25 RI. Co ważne, cena ekogroszku naszej firmy w Bydgoszczy jest ustalona na optymalnym i korzystnym poziomie, dlatego na jego zakup z pewnością może sobie pozwolić każdy klient. Węgiel ekogroszek TOP to zatem idealny wybór, który z pewnością się opłaca.

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

TOP ekogroszek jest dedykowany do kotłów klasy 5 oraz ecodesign, wyposażonych w podajnik rusztowy bądź rynnowy. Tylko takie kotły są w stanie spełnić najbardziej rygorystyczne normy stawiane przez obowiązujące prawo. Zaletą dobrego pieca na ekogroszek jest między innymi minimalny wpływ na środowisko naturalne, gdyż generuje on podczas spalania bardzo niewielką ilość pyłów w porównaniu do kotła zasypowego. Zastosowanie pieca na ekogroszek obecnej generacji sprawia przy tym, że proces spalania tego paliwa węglowego jest szybki i zoptymalizowany pod kątem ekonomii i ekologii. Co więcej, węgiel opałowy jest także jednym z najwygodniejszych paliw, gdyż duże zasobniki sprawiają, że kotłownię wystarczy odwiedzać średnio raz na około dwa tygodnie, lecz tylko przy założeniu, że użytkujemy ekogroszek workowany o niskiej zawartości popiołu. Niezależnie od częstości wizyt, zachęcamy do oczyszczania kotła w sposób zgodny z wymogami producenta.

Jaki ekogroszek wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybór ekogroszku zawsze warto ograniczyć wyłącznie do sprawdzonych i pewnych producentów, takich jak TOP ekogroszek. Paliwo to jest szczególnie czułe na jakość, dlatego nie powinno się na nim oszczędzać i tym samym kierować się wyłącznie najniższą ceną, nie zaś wysoką jakością. Warto ocenić między innymi granulację węgla ekogroszku, w którym powinny się znajdować wyłącznie ziarna w zakresie 5-25 mm, z jak najmniejszą ilością podziarna oraz nadziarna. Równie istotna jest ocena parametrów znajdujących się na etykiecie producenta. Szczególnie ważne są takie cechy techniczne jak wilgoć całkowita, spiekalność oraz zawartość siarki i kaloryczność, które w największy sposób wpływają na wydajność ekogroszku workowanego. Certyfikaty i etykiety pozwalają także na zidentyfikowanie producenta i umożliwiają ocenę opinii o ekogroszku w internecie. Znacznie lepszym wyborem jest także zakup ekogroszku workowanego, który znacznie łatwiej magazynować i przenosić, co ma ogromne znaczenie dla większości klientów. Nie bez znaczenia jest także cena ekogroszku, która zawsze powinna odzwierciedlać jego jakość.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek - renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

TOP ekogroszek, który sprzedajemy w Częstochowie, nie bez powodu jest oceniany jako najlepszy wśród naszych klientów, gdyż podczas jego produkcji przykładamy ogromną uwagę do nawet najmniejszych detali, które często nie są istotne dla innych producentów. Dokonujemy między innymi bardzo precyzyjnej selekcji półproduktów jeszcze na kopalni, a także wykorzystujemy do przesiewania i kruszenia wyłącznie najlepsze, certyfikowane urządzenia. Warto wśród nich wymienić legalizowane wagoworkownice, które zapewniają zawsze właściwą ilość ekogroszku w worku, w pełni zgodną z deklaracją na etykiecie firmowej. Nasz ekogroszek workowany badamy w akredytowanych laboratoriach, gdyż jak żadna inna firma dbamy o jego jak najwyższą możliwą jakość oraz korzystną cenę ekogroszku za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Częstochowa

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Częstochowie ? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Oferujemy także hurt ekogroszku dla osób, które wykorzystują bardzo duże ilości tego paliwa do np. ogrzewania pomieszczeń lub podgrzewania wody w szkołach, pensjonatach lub hotelach. Wówczas niskie ceny hurtowe ekogroszku TOP sprawiają, że zakup większej ilości jest bardzo opłacalny w każdym przypadku. Możesz także sprzedawać nasz ekogroszek workowany w swojej własnej firmie, jeśli tylko dysponujesz odpowiednio dużym utwardzonym placem i posiadasz na wyposażeniu firmy wózek widłowy i pojazd z HDSem lub windą. Możesz w ten sposób rozpocząć z nami współpracę i sprzedawać nasz ekogroszek workowany klientom z Częstochowy oraz wszystkich innych miast. My zapewniamy know-how oraz wiedzę, którą zdobyliśmy podczas wielu lat obecności na rynku.

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do