ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Sanoku.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Sanoku i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać zalety najwyższej jakości ekogroszku premium w Sanoku? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której znakomita jakość oraz doskonałe parametry techniczne na pewno sprostają wymaganiom nawet szczególnie wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas cechuje się w pierwszej kolejności znacznie korzystniejszą wartością opałową. To również mniejsza zawartość wilgoci oraz korzystniejsza wielkość spieków, niż przewidziano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to efektywność z korzystnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. W naszej ofercie na serwisie internetowym i magazynach w mieście Sanok znajdziesz wiele typów materiału opałowego, które różnią się od siebie parametrami. Jedna kwestia jest stała – atrakcyjna cena ekogroszku, dzięki której możesz kupić sprawdzony oraz ekonomiczny materiał opałowy bez potrzeby nadwyrężania rodzinnego czy służbowego portfela. Zapraszamy do zapoznania się z innymi zaletami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystania ekogroszku jako opału

Dobry ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego największą zaletą jest szansa ograniczenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy lub ecodesing. W czasach, gdy smog jest istotnym zagrożeniem w wielu miastach w Polsce, sięganie po neutralne dla otoczenia materiały jest najrozsądniejszym ruchem. Tak właśnie działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a przy tym jest on ekonomicznym wyborem, który pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Stawiając na ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć budynek w odpowiednie, dopasowane do jego parametrów urządzenie. Dobrym wyborem będą kotły klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Wysokiej jakości kocioł zasilany ekogroszkiem ma odpowiednią automatykę, która gwarantuje precyzyjne ogrzewanie i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w kotłowni do minimum. Co więcej, nowoczesne paliwo węglowe zostawia naprawdę znikome ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając ekogroszek opałowy, należy przeanalizować oferowane parametry. To właśnie one decydują, czy zakupione nowoczesne paliwo będzie efektywne oraz czy umożliwi bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem opłacalne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed rozpoczęciem użytkowania produktu dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość oraz zawartość podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu należy również przeczytać recenzje ekogroszku. Informacje od producenta oraz pozostałych klientów pozwalają stwierdzić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest skorzystanie z produktów renomowanych i działających od długiego czasu producentów, którzy mogą zapewnić nie tylko doskonałą jakość, lecz jednocześnie przystępną cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć w przypadku zakupu węgla od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Sanok, to w naszym asortymencie z łatwością znajdziesz odpowiednie propozycje dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim najwyższy poziom oferowanych rozwiązań oraz znakomite parametry. Dzięki temu, zamawiając ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz gwarancję, że wybierasz również prawidłowy sposób załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) oraz innowacyjne paliwo, które jest w staranny sposób oczyszczane i workowane. Na etapie przeładowywania opału do ważących 25 kilogramów worków używamy wyłącznie zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Co więcej, z nami możesz zamówić ekogroszek w rewelacyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Sanok

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Sanoku? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo nabyty luzem do utrzymania optymalnej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę skierowaną do Ciebie! W naszym sklepie możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy obiektu przemysłowego, wybierając wysokiej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy także stale profesjonalnych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do