ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Nowym Targu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Nowym Targu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w Nowym Targu? W takiej sytuacji zachęcamy do zapoznania się z serią produktów TOP ekogroszek, której świetny poziom i imponujące parametry techniczne bez wątpienia spełnią oczekiwania nawet osób o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek dostępny w naszej ofercie wyróżnia się przede wszystkim znacznie wyższą wartością opałową. Jego zalety to również niższe zawilgocenie oraz korzystniejsza wielkość spieków, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to skuteczność z korzystnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. W naszym asortymencie na portalu internetowym i magazynach w mieście Nowy Targ dostępnych jest kilka wariantów opału, które różnią się od siebie cechami. Jedna kwestia jest stała – atrakcyjna cena ekogroszku, dzięki której możesz nabyć sprawdzony i efektywny materiał opałowy bez konieczności wykorzystywania całego osobistego czy firmowego portfela. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który charakteryzuje się głównie możliwością redukcji emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy lub ecodesing. W czasach, gdy smog jest znaczącym zagrożeniem w wielu miejscowościach nad Wisłą, decydowanie się na neutralne dla natury materiały opałowe jest najrozsądniejszym wyborem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a dodatkowo jest atrakcyjnym finansowo rozwiązaniem, które pozwala uzyskać spore oszczędności. Wybierając ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć budynek we właściwe, dostosowane do jego parametrów urządzenie. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej klasy piec wykorzystujący ekogroszek ma właściwą automatykę, która zapewnia precyzyjne działanie wszystkich procesów i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do minimum. Dodatkowo innowacyjne paliwo produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – jakie czynniki są istotne przy zakupie?

Wybierając ekogroszek, powinno się dokładnie sprawdzić jego parametry. To w końcu one decydują, czy wybrane nowoczesne paliwo będzie efektywne i czy zagwarantuje bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie opłacalne ogrzewanie dowolnego lokalu. Na starcie dobrze jest zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę oraz udział podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w kwestii składu – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu warto ponadto poznać oceny ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta oraz innych klientów pomagają ustalić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszym wyborem jest postawienie na ofertę sprawdzonych i funkcjonujących od wielu lat firm, które mogą zagwarantować nie tylko wysoką jakość, lecz także atrakcyjną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy postawisz na wykorzystanie paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli Twoim celem jest wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Nowy Targ, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim wysoki poziom oraz znakomite parametry. Ze względu na taki sposób działania, stawiając na ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz przy tym prawidłowy sposób pakowania (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo, które jest starannie selekcjonowane i workowane. Na etapie przesypywania materiału do 25-kilogramowych opakowań stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz nabyć ekogroszek w rewelacyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Nowy Targ

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Nowym Targu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub nabyty luzem do utrzymania prawidłowej temperatury w swoim budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję skierowaną do Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, placówki edukacyjnej czy magazynu, wykorzystując wysokiej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy również nieustannie odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na start. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do