ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Jeleniej Górze.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Jeleniej Górze i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najlepszego ekogroszku premium w Jeleniej Górze? Mamy zatem ofertę specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z serią opału TOP ekogroszek, której wysoka jakość oraz doskonałe parametry z pewnością spełnią potrzeby nawet osób o wysokich wymaganiach. Ekogroszek opałowy dostępny w naszej ofercie cechuje się już od pierwszych momentów używania o wiele wyższą wartością opałową. Jego cechy to również niższa wilgoć oraz korzystniejsza spiekalność, niż przewidziano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to połączenie świetnych parametrów z przystępnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. W naszej ofercie na serwisie internetowym i składach opału w mieście Jelenia Góra można nabyć kilka typów opału, które odznaczają się innymi cechami. Jedno jest stałe – świetna cena ekogroszku, przez co możesz kupić pewny i ekonomiczny materiał opałowy bez konieczności nadwyrężania prywatnego czy służbowego portfela. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej w kwestii produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej jakości ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego największą zaletą jest szansa ograniczenia wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign czy piecu 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest znaczącym zagrożeniem w wielu miejscowościach w Polsce, decydowanie się na neutralne dla natury materiały jest najbardziej odpowiedzialnym wyborem. Tak właśnie działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a dodatkowo jest ekonomicznym wyborem, który pozwala uzyskać spore oszczędności. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć budynek we właściwe, dostosowane do jego parametrów urządzenie. Mowa o piecach klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej klasy piec wykorzystujący ekogroszek workowany jest zaopatrzony w odpowiednią automatykę, która zapewnia precyzyjne ogrzewanie i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Ponadto innowacyjne paliwo zostawia naprawdę znikome ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając konkretny opał, warto zwrócić uwagę na oferowane aspekty techniczne. To właśnie od ich wartości zależy, czy zakupione innowacyjne paliwo będzie efektywne i czy umożliwi bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie dowolnego lokalu. Przed rozpoczęciem użytkowania materiału warto sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość, a także proporcję podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu warto ponadto sprawdzić recenzje ekogroszku. Dane pochodzące od producenta oraz innych użytkowników danego produktu pomagają określić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszą decyzją jest skorzystanie z oferty doświadczonych i działających od wielu lat producentów, którzy są w stanie zapewnić nie tylko doskonałą jakość, lecz jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu produktów od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w wysokiej jakości ekogroszek workowany w Jeleniej Górze, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi najistotniejszymi zasadami są w szczególności wysoki poziom oferowanych rozwiązań oraz znakomite parametry. Ze względu na takie podejście, kupując ekogroszek od producenta, możesz liczyć na odpowiednią metodę pakowania (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie przesiewane i workowane. Na etapie przesypywania paliwa do 25-kilogramowych opakowań stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Dodatkowo z nami możesz zakupić ekogroszek w rewelacyjnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Jelenia Góra

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Jeleniej Górze? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany albo nabyty luzem do zapewnienia odpowiedniej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, wybierając wysokiej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka również nieustannie zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do