ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Szczyrku.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Szczyrku i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Szczyrk? W takim razie zapraszamy do zaznajomienia się z serią produktów TOP ekogroszek, której wysoki poziom oraz doskonałe parametry na pewno sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Ekogroszek workowany dostępny u nas ma w pierwszej kolejności znacznie korzystniejszą wartość opałową. Jego cechy to także niższe zawilgocenie oraz lepsza zdolność spiekania, niż przewidziano w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to skuteczność z atrakcyjnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Wśród naszych produktów na serwisie internetowym i magazynach w mieście Szczyrk dostępnych jest wiele odmian materiału opałowego, które cechują się innymi właściwościami. Jedno jest stałe – niska cena ekogroszku, dzięki czemu możesz kupić dobry oraz efektywny materiał bez wykorzystywania całego prywatnego czy służbowego portfela. Zapraszamy do zaznajomienia się z detalami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego najważniejszą zaletą jest szansa redukcji emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign czy piecu 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy słaby stan powietrza jest poważnym zagrożeniem w licznych miejscowościach nad Wisłą, decydowanie się na bezpieczne dla natury materiały jest najrozsądniejszym wyborem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a jednocześnie jest on atrakcyjnym finansowo wyborem, który umożliwia uzyskać spore oszczędności. Stawiając na ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć budynek we właściwe, dostosowane do cech opału sprzęty. Chodzi o piece najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej jakości kocioł na ekogroszek workowany ma stosowną automatykę, która zapewnia prawidłowe spalanie i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Co więcej, innowacyjne paliwo produkuje minimalne ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek opałowy, warto zwrócić szczególną uwagę na jego parametry. To właśnie ich wartości decydują, czy wybrane nowoczesne paliwo zapewni wystarczająco wysoką wydajność oraz czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem ekonomiczne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed rozpoczęciem używania produktu dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę oraz proporcję podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna i nadziarna. Przed ostatecznym wyborem należy ponadto przeczytać opinie o ekogroszku. Informacje od producenta oraz pozostałych klientów pomagają określić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i właściwą wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest użycie oferty doświadczonych i funkcjonujących od długiego czasu firm, które mogą dostarczyć nie tylko wysoką jakość, ale także przystępną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy postawisz na wykorzystanie produktów od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Szczyrk, to w naszym sklepie z łatwością znajdziesz odpowiednie propozycje dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim najwyższy poziom oferowanych rozwiązań oraz znakomite parametry techniczne. Ze względu na takie podejście, kupując ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz również prawidłowy sposób załadunku (oddychające worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo, które jest uważnie selekcjonowane i workowane. W trakcie przeładowywania materiału do ważących dwadzieścia pięć kg worków wykorzystujemy tylko zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz nabyć ekogroszek w atrakcyjnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Szczyrk

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Szczyrku? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzewania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, szkoły czy obiektu przemysłowego, wykorzystując najwyższej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy również stale profesjonalnych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na początek. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do