ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Pleszewie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Pleszewie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Pleszew? W takiej sytuacji zachęcamy do zaznajomienia się z linią opału TOP ekogroszek, której świetna jakość i niezwykle korzystne parametry z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ekogroszek workowany dostępny u nas wyróżnia się w pierwszej kolejności o wiele wyższą wartością opałową. To również niższe zawilgocenie czy lepsza zdolność spiekania, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to połączenie świetnych parametrów z korzystnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Wśród naszych produktów na stronie internetowej i magazynach w Pleszewie możesz znaleźć wiele typów opału, które charakteryzują się odmiennymi cechami. Jedno jest stałe – świetna cena ekogroszku, dzięki której możesz nabyć dobry oraz wydajny opał bez nadwyrężania rodzinnego czy służbowego portfela. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej w kwestii oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystania ekogroszku w roli opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego największą zaletą jest możliwość ograniczenia produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign albo kotle 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy smog jest poważnym problemem w licznych miejscowościach nad Wisłą, decydowanie się na mniej szkodliwe dla natury materiały jest najbardziej odpowiednim ruchem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a przy tym jest on ekonomicznym wyborem, który pozwala uzyskać spore oszczędności. Wybierając ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć budynek w odpowiednie, pasujące do cech opału urządzenie. Dobrym wyborem będą piece najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej klasy piec zasilany ekogroszkiem jest wyposażony w właściwą automatykę, która gwarantuje prawidłowe działanie procesów spalania i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Dodatkowo innowacyjne paliwo zostawia naprawdę znikome ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie kwestie są najważniejsze przy zakupie?

Wybierając dany produkt, warto dokładnie sprawdzić jego aspekty techniczne. To właśnie od nich zależy, czy zakupione nowoczesne paliwo będzie efektywne i czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie każdego lokalu. Na samym początku należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą granulację, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, ziarnistość powinna być równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań dobrym pomysłem jest również sprawdzić opinie o ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i innych klientów pomagają określić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszym pomysłem jest postawienie na ofertę renomowanych i zajmujących się tego rodzaju działalnością od długiego czasu producentów, którzy mogą zagwarantować nie tylko wysoką jakość, lecz także atrakcyjną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu węgla marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli chcesz nabyć dobry jakościowo ekogroszek workowany w Pleszewie, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki poziom proponowanych rozwiązań oraz rewelacyjne parametry. Dzięki takiemu podejściu, stawiając na ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na właściwą metodę załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest w staranny sposób oczyszczane i workowane. Podczas przeładowywania paliwa do ważących 25 kilogramów worków wykorzystujemy wyłącznie legalizowane wagoworkownice. Ponadto w naszej firmie możesz nabyć ekogroszek w niskiej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Pleszew

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Pleszewie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do ogrzewania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, przedszkola czy magazynu, stawiając na najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy ponadto stale profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na początek. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do