ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Lęborku.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Lęborku i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Lębork? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której znakomity poziom oraz niezwykle korzystne parametry bez wątpliwości spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma przede wszystkim o wiele korzystniejszą wartość opałową. Jego atuty to również mniejsza wilgotność i korzystniejsza wielkość spieków, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to doskonałe parametry z przystępnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. W naszym asortymencie online i fizycznych placówkach w Lęborku możesz znaleźć kilka rodzajów materiału opałowego, które odznaczają się innymi cechami. Jedno pozostaje ciągle bez zmian – świetna cena ekogroszku, dzięki której możesz zakupić pewny i efektywny opał bez wykorzystywania całego osobistego lub firmowego budżetu. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który charakteryzuje się przede wszystkim możliwością redukcji emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign bądź kotle 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy słaby stan powietrza jest znaczącym zagrożeniem w wielu miastach nad Wisłą, stawianie na neutralne dla natury materiały opałowe jest najbardziej odpowiedzialnym wyborem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a jednocześnie jest ekonomicznym wyborem, który umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Wybierając ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć budynek w odpowiednie, pasujące do jego parametrów sprzęty. Chodzi o kotły najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Wysokiej klasy piec zasilany ekogroszkiem ma właściwą automatykę, która gwarantuje prawidłowe działanie procesów ogrzewania i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Ponadto innowacyjne paliwo zostawia naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła przebiega sprawniej.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając ekogroszek, należy zwrócić uwagę na oferowane parametry. To w końcu ich wartości decydują, czy nabyte innowacyjne paliwo będzie wydajne oraz czy zagwarantuje bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie ekonomiczne ogrzewanie danego lokalu. Przed rozpoczęciem używania produktu warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią ziarnistość oraz udział podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii składu – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu warto ponadto poznać opinie o ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta oraz wcześniejszych użytkowników danego opału pomagają określić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najwyższą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszą decyzją jest użycie oferty sprawdzonych i funkcjonujących od długiego czasu firm, które mogą zapewnić nie tylko najlepszą jakość, ale jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu materiałów opałowych od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w Lęborku, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najważniejszymi zasadami są w szczególności wysoki standard i znakomite parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, zamawiając ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz gwarancję, że wybierasz przy tym prawidłową metodę załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest uważnie selekcjonowane i pakowane. W trakcie przeładowywania paliwa do 25-kilogramowych opakowań wykorzystujemy tylko zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Ponadto u nas możesz zakupić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Lębork

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Lęborku? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub kupowany luzem do zapewnienia optymalnej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję dla Ciebie! U nas możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wybierając wysokiej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy również stale odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do