ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców we Włocławku.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

we Włocławku i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Jednym z dostępnych na rynku ekogroszków jest TOP Ekogroszek. Jest to ekogroszek klasy premium, który zbiera doskonałe opinie dzięki unikalnym właściwościom. Uważany jest on za najlepszy ekogroszek na rynku ze względu na wysoką wartość opałową sięgającą 24 MJ/kg oraz odpowiednio dopasowaną zdolność do spiekania (około 25 w indeksie Rogi). To jednak nie wszystkie zalety tego ekogroszku workowanego. Jest to bowiem także nowoczesny produkt, w którego składzie znajdziemy nikłe ilości siarki (maksymalnie 12%) oraz popiołu (1,2%). Jego spalanie nie emituje zatem tak dużej ilości szkodliwych substancji zanieczyszczających środowisko naturalne. Węgiel ekogroszek jest zatem produktem nowoczesnym. Cena takiego ekogroszku nie jest wysoka, dopasowana do jego jakości. Sprzedaż ekogroszku marki TOP Ekogroszek odbywa się przy tym w wielu punktach na terenie całego Włocławka. Spotkamy go zarówno w dużych, jak i w mniejszych sklepach sieciowych.

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Ekogroszek to produkt, który posiada wiele zalet. Ten węgiel opałowy o bryłkach niewielkich rozmiarów, których średnica sięga często kilkunastu mm, w połączeniu z dobrymi kotłami klasy 5 lub ecodesign emituje do atmosfery mniejszą ilość pyłów (w porównaniu do zwykłego węgla spalanego w kotłach zasypowych). To połączenie jest zatem uważane za niezwykle nowoczesny wyrób wpisujący się w oczekiwania względem zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska. Dobry ekogroszek, taki jak ten marki TOP Ekogroszek wyróżnia się jednocześnie wysoką wartością opałową sięgającą nawet powyżej 24 MJ/kg. Nie trzeba zatem często uzupełniać pieca na ekogroszek. Ekogroszek workowany dostępny jest przy tym w wielu sklepach na terenie Włocławka i w jego okolicach. Nie musimy się zatem martwić o jego braki na stanie.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Ekogroszek to paliwo węglowe wymagające w produkcji szczególnej uwagi. Łatwo jest popełnić błąd, którego efektem będą nieodpowiednie efekty spalania, a w konsekwencji – niewłaściwe ogrzanie obiektu lub pomieszczenia. Kluczowym parametrem jest spiekalność. W przypadku węgla ekogroszku powinna ona osiągać około 20-25 w skali spiekalności od 0 do 85 indeksu Rogi. Większa spiekalność spowodowałaby zbyt szybkie spalanie ekogroszku i konieczność częstego zasilania pieca na ekogroszek. Oprócz tego w przypadku ekogroszku bardzo istotna jest odpowiednia granulacja. Najlepsze efekty spalania osiąga ekogroszek o wymiarze od około 10 do 20-25 mm. Biorąc pod uwagę producentów suchego ekogroszku, najlepsze opinie o ekogroszku zbiera marka TOP Ekogroszek. Dostępny w jej ofercie ekogroszek workowany spełnia wymagania rynkowe. Jest to jednocześnie ekogroszek, którego cena nie jest wygórowana, dopasowana do jakości.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP Ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Marka TOP Ekogroszek obecna na rynku już od wielu lat to producent ekogroszku cieszący się sporym uznaniem. Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany wyróżnia się bowiem najlepszymi parametrami spalania. Starannie wyselekcjonowane bryłki ekogroszku, który jest dokładnie przesiewany i kruszony, zapewniają doskonałą efektywność. Decydując się na ten ekogroszek, nie musimy się zatem martwić o to, czy dobrze ogrzejemy obiekt. Cena za tonę ekogroszku nie jest wygórowana.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Włocławek

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych we Włocławku? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

We Włocławku znajdziemy wiele punktów oferujących hurtową sprzedaż ekogroszku. Ekogroszek workowany pozwala na ogrzewanie wielu obiektów instytucji publicznej znajdujących się w mieście, jak również biurowców i wielu innych zakładów pracy. Powinniśmy mieć na uwadze to, że ceny hurtowe ekogroszku uzależnione są od jego jakości. W ofercie sklepów zlokalizowanych na terenie Włocławka znajduje się m.in. ekogroszek marki TOP Ekogroszek wyróżniający się doskonałymi parametrami grzewczymi, przy niewygórowanej cenie.

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do