ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Bielawie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Bielawie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać zalety najbardziej wydajnego ekogroszku premium sprzedawanego w Bielawie? W takim razie zapraszamy do zapoznania się z serią produktów TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz doskonałe parametry na pewno sprostają wymaganiom nawet klientów o szczególnych wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym sklepie charakteryzuje się przede wszystkim znacznie większą wartością opałową. Jego zalety to także niższa zawartość wilgoci i lepsza wielkość spieków, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to skuteczność z korzystnymi opłatami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. W naszym asortymencie online i fizycznych lokalizacjach w Bielawie możesz znaleźć kilka rodzajów materiału grzewczego, które różnią się od siebie właściwościami. Jedna kwestia jest niezmienna – świetna cena ekogroszku, dzięki której możesz zakupić pewny, a jednocześnie efektywny materiał bez potrzeby nadwyrężania osobistego lub służbowego portfela. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety używania ekogroszku jako opału

Wysokiej jakości ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który cechuje się przede wszystkim możliwością zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign bądź piecu 5 klasy. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest istotnym problemem w wielu miejscowościach nad Wisłą, sięganie po bezpieczne dla otoczenia materiały opałowe jest najrozsądniejszym ruchem. Tak właśnie działa dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a do tego jest on ekonomicznym wyborem, który pozwala zaoszczędzić pieniądze. Stawiając na ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć ogrzewany lokal w optymalne, dostosowane do jego parametrów sprzęty. Chodzi o piece najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej klasy piec zasilany ekogroszkiem ma stosowną automatykę, która zapewnia optymalne działanie wszystkich procesów i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do minimum. Ponadto nowoczesne paliwo zostawia bardzo niewielkie ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając ekogroszek, należy zwrócić szczególną uwagę na oferowane parametry. To w końcu ich wartości decydują, czy wybrane innowacyjne źródło energii zapewni wymaganą wydajność oraz czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem korzystne finansowo ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na samym początku należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową granulację oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w kwestii proporcji ziaren – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu należy ponadto sprawdzić oceny ekogroszku. Dane pochodzące od producenta i pozostałych klientów pomagają określić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i odpowiednią wielkością spieków. Najlepszym pomysłem jest postawienie na propozycje sprawdzonych i zajmujących się taką działalnością od wielu lat producentów, którzy mogą zapewnić nie tylko najlepszą jakość, ale również niską cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć, gdy postawisz na wykorzystanie materiałów opałowych marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli chcesz zakupić dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Bielawa, to w naszej ofercie na pewno znajdziesz odpowiednie produkty dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności najwyższy poziom proponowanych rozwiązań oraz rewelacyjne parametry techniczne. Dzięki temu, zamawiając ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz przy tym prawidłową metodę pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo, które jest precyzyjnie przesiewane i pakowane. W trakcie przeładowywania materiału do 25-kilogramowych worków stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Dodatkowo z nami możesz nabyć ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Bielawa

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Bielawie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do ogrzania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku, stawiając na najwyższej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka ponadto nieustannie odpowiednich dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na start. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do