ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Wadowicach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Wadowicach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w Wadowicach? W takim razie zachęcamy do zapoznania się z linią produktów TOP ekogroszek, której znakomity poziom i niezwykle korzystne parametry z pewnością sprostają wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie ma w pierwszej kolejności znacznie wyższą wartość opałową. Jego atuty to także niższe zawilgocenie oraz korzystniejsza wielkość spieków, niż przewidziano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany z naszej oferty łączy wysoką jakość z atrakcyjnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Wśród naszych produktów na stronie internetowej i składach opału w mieście Wadowice dostępnych jest wiele odmian materiału grzewczego, które różnią się od siebie właściwościami. Jedno jest niezmienne – świetna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz kupić sprawdzony i ekonomiczny opał bez wykorzystywania całego osobistego lub służbowego portfela. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej w kwestii propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego największą zaletą jest szansa redukcji emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign czy kotle 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest istotnym problemem w licznych miejscach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla otoczenia materiały jest najlepszym ruchem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a jednocześnie jest korzystnym finansowo wyborem, który umożliwia uzyskać spore oszczędności. Stawiając na ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy wyposażyć budynek w optymalne, dostosowane do jego parametrów urządzenie. Mowa o kotłach klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Dobrej jakości piec na ekogroszek ma właściwą automatykę, która zapewnia optymalne spalanie i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, innowacyjne paliwo węglowe generuje naprawdę znikome ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie kwestie są istotne w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, warto zwrócić uwagę na jego parametry. To właśnie od nich zależy, czy wybrane innowacyjne paliwo będzie wydajne oraz czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie dowolnego budynku. Na samym początku dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę oraz zawartość podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w kwestii składu – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu warto również przeczytać recenzje ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta oraz innych użytkowników danego opału pozwalają stwierdzić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i optymalną zdolnością spiekania. Najlepszym wyborem jest postawienie na propozycje renomowanych i działających od długiego czasu producentów, którzy mogą dostarczyć nie tylko najlepszą jakość, ale jednocześnie przystępną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu produktów marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w Wadowicach, to w naszym asortymencie z pewnością znajdziesz odpowiednie propozycje dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności wysoki standard i doskonałe parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, zamawiając ekogroszek od producenta, możesz liczyć na właściwą metodę pakowania (oddychające worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest w uważny sposób selekcjonowane i workowane. Podczas przesypywania opału do ważących dwadzieścia pięć kg opakowań stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo z nami możesz zakupić ekogroszek w korzystnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Wadowice

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Wadowicach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo nabyty luzem do ogrzania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę skierowaną właśnie do Ciebie! U nas możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, przedszkola czy magazynu, wybierając doskonałej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy również stale profesjonalnych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na start. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do