ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Opalenicy.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Opalenicy i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w Opalenicy? W takiej sytuacji zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą materiałów opałowych TOP ekogroszek, której wysoki poziom i niezwykle korzystne cechy techniczne z pewnością sprostają wymaganiom nawet szczególnie wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma przede wszystkim znacznie korzystniejszą wartość opałową. Jego cechy to także niższe zawilgocenie i lepsza wielkość spieków, niż przewidziano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany z naszej oferty to świetne parametry z przystępnymi cenami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów na serwisie internetowym i fizycznych lokalizacjach w Opalenicy dostępnych jest kilka wariantów paliwa, które odznaczają się odmiennymi właściwościami. Jedna kwestia jest niezmienna – świetna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz kupić pewny i efektywny materiał opałowy bez nadwyrężania osobistego lub służbowego portfela. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej w kwestii propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego najważniejszą zaletą jest szansa ograniczenia emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign lub piecu 5 klasy. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest istotnym problemem w licznych miejscach w Polsce, stawianie na neutralne dla natury paliwa jest najbardziej odpowiedzialnym ruchem. W ten sposób działa dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a jednocześnie jest on ekonomicznym rozwiązaniem, które pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Wykorzystując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć ogrzewany budynek we właściwe, dostosowane do jego parametrów urządzenie. Dobrym wyborem będą kotły klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Odpowiednio dobrany piec na ekogroszek ma odpowiednią automatykę, która gwarantuje precyzyjne działanie procesów spalania i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w ciepłowni do minimum. Ponadto nowoczesne paliwo generuje naprawdę znikome ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek workowany, powinno się przeanalizować oferowane parametry techniczne. To właśnie od nich zależy, czy wybrane nowoczesne źródło energii będzie wydajne oraz czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem korzystne finansowo ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed przejściem do użytkowania produktu dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma właściwą granulację oraz zawartość podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu dobrym pomysłem jest również poznać oceny ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i wcześniejszych klientów pomagają stwierdzić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszym pomysłem jest skorzystanie z produktów doświadczonych i funkcjonujących od długiego czasu firm, które mogą dostarczyć nie tylko najlepszą jakość, lecz jednocześnie przystępną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu węgla marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w Opalenicy, to w naszym asortymencie z pewnością znajdziesz odpowiednie propozycje dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki poziom proponowanych rozwiązań oraz znakomite parametry. Ze względu na taki sposób działania, stawiając na ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz także odpowiedni sposób pakowania (oddychające worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo, które jest starannie oczyszczane i workowane. W trakcie przesypywania paliwa do ważących dwadzieścia pięć kilogramów worków wykorzystujemy tylko zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz zakupić ekogroszek w rewelacyjnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Opalenica

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Opalenicy? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo kupowany luzem do ogrzania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! U nas możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, wybierając najwyższej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy również stale zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na start. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do